apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11169 dabar naršo 1 (1)
b. p. // princas_nepatenkintas // 2020.04.04 // foto
94 kb

peržiūrėjo: 301
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
2020 04 04


Anderzak
// 2020.04.05 05:15
cia kazkokiostai masonu apeigos ir ritualai
Vienaturtis
// 2020.04.05 10:16
Čia ir vėl matau kažkokius tikrai aiškius simbolius: juk tikrai gal ne veltui šalia suknežinto meduolinio grybuko padėtas ir plaktukas? Šalia guli ir auka, ir nusikaltimo įrankis...
princas_nepatenkintas
// 2020.04.05 13:21
sutinku, čia grynas simbolizmas. Tik jeigu grybukas yra auka, tai ir kuvalda nėra įrankis, o pats vykdytojas.
Vienaturtis
// 2020.04.05 15:08
Princai, labai norėčiau sužinoti kažkiek tavo paties nuomonę apie mano tą kūrybą - ką pats manai, ar yra šiuo metu tarp mano piešinių žymiai stipresnių darbelių, ar jie visi vis dar tebėra daugmaž tokiame pačiame lygyje, kaip ir anksčiau?
princas_nepatenkintas
// 2020.04.05 21:15
man regis aš jau sakiau, kad man nelabai patinka tai, kad tu pieši kompiuteriu. Turiu galvoje, kad kompiuteriu tu mėgini piešti taip, kaip pieštum popieriuje. Bet linijų plastika, pačios linijos "tekstūra", ar kaip tai pavadinti, yra kitokia ir tai gadina įspūdį. Taip pat ir spalvų sodrumas kitas ir t. t. Arba tau reikia ieškoti kažkokio techninio sprendimo, kad tavo kompiuteriniai piešiniai neatrodytų techniškai neįdomūs, arba grįžti prie popieriaus ir flomasterių. Čia tik mano nuomonė, gal aš klystu.

O turinio prasme viskas kaip ir anksčiau. Ir tikriausiai taip ir turi būti. Nejaugi imsi dabar eksperimentuoti?
Vienaturtis
// 2020.04.06 09:49
Tai kad aš jau bandžiau eksperimentuoti, jei dar to nepastebėjai, su keliomis skirtingomis piešimo programomis...
Atkreipk dėmesį į mano piešinius su Ingridos Kraštytės agresija ir Katinų poros intymumu. Bet galiausiai vistiek vėl grįžau prie tos, su kuria man lengviausia ir patogiausia dirbti - "Paint`o". Žinoma, ir aš suprantu, kad šitaip paišant kažkiek nukenčia galutinis vaizdas, manęs irgi nežavi tų kai kurių linijų kreivumas, bet, užsimerkus prieš šiuos visus minusus, tas pats kompiuterinis piešimas mane labiausiai ir žavi tuo pačiu duodamu "greito rezultato" įspūdžiu. Čia bent nors nereikia darbuotis prie vieno piešinio 4 dienas iš eilės, sutaupau laiko, ir tas tikrai puiku. Tikrai nemėgstu pernelyg ilgai prie kiekvieno piešinio darbuotis, tai - ne man, mėgstu, kai greitai naujas darbelis atsiranda..
princas_nepatenkintas
// 2020.04.07 00:02
Maciau, bet sie tavo eksperimentai labai nedrasus ir neisradingi. Is esmes tu megzioji sau iprasta technika, o reiketu ieskot to, ka tavo stiliui gali duoti kompiuteris ir gilintis i jo teikiamas israiskos kokybes. kitaip tariant, tu vis dar ziuri ne kompiuterinio dailininko, o tradicinio dailininko akimis.
Vienaturtis
// 2020.04.07 09:49
Gal ir banaliai tai nuskambės, bet aš iš tų piešimo programų sau pasiėmiau viską, ką man jos gali duoti geriausia, kas man tikrai gali praversti piešimo procese, o visa kitą palikau nė nepaliestą...
Manau, kad kol kas man visai ir užtenka to, kad esu būtent va toks, koks esu - tradicinis dailininkas, naujų piešinių atsiradimą spartinantis, dirbant su kompiuteriu, visai gi nenoriu bandyti "tapti" antruoju "Piktuoju nonkonformistu", turbūt tokiu niekada ir nebūsiu, nes ne man terliotis su begale potėpių, užtat iš įrankių vietoj to mieliau ir renkuosi "piltuvėlį". Tačiau - sutinku - tas kitas programas tikrai verta "paknibinėti" ir plačiau, dažniau...
princas_nepatenkintas
// 2020.04.08 00:05
As nesakau, kad tau reiketu tapti antruoju Anderzaku. Kompiuteriu galima piesti labai ivairiais stiliais ir patikek, tu dar ne viska isieskojai.
Marashka
// 2020.04.22 00:36
vienaturti nebesvaik

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
b. p. b. p. b. p. b. p. b. p. b. p. b. p.