apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11209 dabar naršo 1 (1)
Is mano meiles muzikai - Kylie Minogue // Vienaturtis // 2020.06.23 // komp. piešiniai
137 kb

peržiūrėjo: 216
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Į kitų man užduodamą klausimą, kodėl kadaise pradėjau klausytis australų dainininkės Kylie Minogue dainų, galėčiau atsakyti maždaug tai: tikriausiai kaip tik tuo metu mano gyvenime man labai trūko jauno ir žvitraus moteriško balso šalia, tad ir pradėjau klausytis moters atliekamų dainų... O viskas prasidėjo 2011 –ųjų metų pradžioje, būtent nuo reklamuojamo pirmojo dainininkės Kylie apsilankymo koncertuoti Lietuvoje. Ir buvo tuo laiku visu smarkumu užvesta „reklamos mašina“, per kone visas masines informavimo priemones buvo ištisai tik ir kalbama apie tą būsimą koncertą, o aš daugiausiai buvau visko sužinojęs iš tuometinės Vytenio Sinkevičiaus „Atsibusk su Vyteniu“ rytinės laidos per „Radiocentrą“, tas jau mokėjo girti Kailės muzikinį talentą kaip tik begalėdamas. (Vėliau Vytenis tos Kylie garbei sukūrė net ir savą jos dainos perdirbinį „Viskas normaliai“.) Tokios reklamos poveikis palietė konkrečiai ir mane, stipriai susidomėjęs, ėmiau ir sumaniau irgi įsigyti tos Kylie įrašų, man tada į rankas pateko iškart net du Kailės albumai, pirmas buvo geriausių dainų rinkinys – „Ultimate Kylie“, o kitas diskas – „šviežiausias“ tuomet dainininkės albumas „Aphrodite“. Paklausęs dainų, aš iškart suskatau pamėgti tai ir negalėjau atsižavėti tokiu saldžiu, švelnaus tono, geidulingu, viliokišku šitos moters balsu, jau nekalbant nė apie tai, kad dar ir šitos moters visa seksuali išvaizda šimtabalėje sistemoje verta daugiau, nei šimto balų. Pačios geriausios Kylie Minogue dainos man yra šios: „In your eyes“, „Put yourself in my place“ ir „Love at first sight“. Seksualios melodijos...

https://www.yo utube.com/watch?v=q9t6wef5xlE< /a>
https://www.yo utube.com/watch?v=8hqB5AqcAkc< /a>


Gabrieliusmackevichius
// 2020.06.23 17:06
man kažkada patiko šis flirtas. niko keivo yra labai gražių dainų: https://youtu. be/rXA-9mWGCXk
Vienaturtis
// 2020.06.23 17:15
Mat kaip.
O man - priešingai - daina normali, bet tas video klipas tai kažko niekada nepatiko. Pats nežinau, kodėl.. Gal todėl, kad video susidaro toks įspūdis, kad ta mergina neva paliekama vandenyje numirti.
Beje, dar apie pačią Kailę dar kartais taip sau susimąstau: ją Likimas apdovanojo ir puikia fizine išvaizda, ir nuostabiu balso vokalu, ir visuotiniu žinomumu, ir uždirbtų pinigų gausybe, bet nesuteikė jai tik vieno dalyko - galimybės susilaukti vaiko.
princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 10:50
O, ir aš pamenu tą baladę su niku keivu. Labai patiko. Kelinti tai buvo metai? Gal kokie 1995... O paskui paklausiau jų atskirai ir man jie įspūdžio nepadarė.
Vienaturtis
// 2020.07.03 10:57
Toji Kailė tuo metu dar tebuvo saldi, jaunutė mergina, o dabar, po tiek metų praėjus, jau tėra tik pagyvenusi, senstelėjusi moteris... Vis dėlto metai visiems daro savo poveikį.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Is mano meiles muzikai - grupe HURTS Is mano meiles muzikai - Nelly Furtado Dainininkes Kylie Minogue visa seksualumo virsune koncerto metu Is mano meiles muzikai - Kylie Minogue Naitmeno Katino sestadienis su moterimis ir jachta Kupiskio mariose Grupes DEPECHE MODE narys Dave Gahan dainuoja scenoje 1993 -iaisiais Is mano meiles muzikai - grupe DEPECHE MODE