apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11627 dabar naršo 0 (0)
Burtininkas Tukurutis karsta vasaros diena pjauna pieveleje zole // Vienaturtis // 2020.07.02 // komp. piešiniai
149 kb

peržiūrėjo: 233
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaime gyvenantiems Gerųjų Burtininkų šeimos nariams šiltuoju metų laiku visokiausių lauko darbų yra beveik vos ne kiekvieną dieną. Kadangi šie Burtininkai gyvena toje pačioje sodyboje, drauge su tikraisiais jos šeimininkais, Katinais, tai ir visokius darbus jiems tenka vis dirbti būtent drauge su šita turtuolių šeima. Bet kadangi jie visi nuo seno yra geri, artimi draugai, tai ir šie Burtininkai Katinų šeimos jiems patikėtus darbus dirba su geru užsidegimu, nė kiek nesiraukydami, maloniai nusiteikę. Buvo dabar tikrai labai saulėtos ir karštos vasaros dienos, saulė su visa jėga danguje spigino be atvangos, bet net ir tokiu tvankiu oru vis tiek buvo ką veikti: burtininkas Tukurutis Kosmonautas išsirengė pusnuogis, vienplaukis ir išėjo su Katinų motorine, benzinine žoliapjove palei keliuką, vedantį į Katinų sodybą, prie miškelio pjauti žolės, kurios ten, pievelėje yra priaugę pakankamai. Nepaisant per visą kūną nuo sunkaus darbo besiliejančio prakaito lašų, burtininkas vis vien atliko šį savo darbą. O kitos kerėtojų šeimos moterys – Tukuručio žmona Irena ir senoji Nukliopa išėjo ravėti čia pat, kitapus keliuko esančio Katinų pasėto daržo. Juoba, kad taip bedirbant, dar yra kartu ir puiki proga pasideginti kaitrioje saulėje... 2020 m. birželio 26 d.


Anderzak
// 2020.07.02 22:05
o kodel tukurucio kunas paukshciu ishmatom apdergtas? ir kur dingo jo tamponas keistu uzvadinimu "naujovishkas duru vyris"?
Vienaturtis
// 2020.07.03 09:04
Prie tokių vasaros karščių realiai bet kas gali ir įvykti...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Naitmeno Katino sestadienis su moterimis ir jachta Kupiskio mariose 2 b. p. Kaip Raigardas Sunenas su savo panele poilsiavo Palangoje Burtininkas Tukurutis karsta vasaros diena pjauna pieveleje zole b. p. Is mano meiles muzikai - grupe HIPERBOLE Is mano meiles muzikai - grupe HURTS