apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11396 dabar naršo 0 (1)
Popierius Popierenas su panele Giedre susiruose eiti paiskylauti prie upes // Vienaturtis // 2020.07.10 // komp. piešiniai
166 kb

peržiūrėjo: 244
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaime, pas buvusius globėjus Katinus dabar gyvenančio Popieriaus Popierėno asmeninis gyvenimas šiuo metu yra ramus, lengvas ir viskuo aprūpintas – pas kaimynus Šunėnus, jų įmonės „Nyciupys“ biure jis turi darbą, toliau dar draugauja su savo panele Giedre Rilčyte, savo kaime ir visame rajone jis yra žinomas ir gerbiamas. Bet nors jau visą pusmetį jis vėl gyvena Nycių kaime, bet tikrai dar nepamiršo ir savo buvusio darbo Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodyboje, buvusių kolegų iš ten, juos Popierius vis dar laiko savo tikrais draugais, kartas nuo karto vis nuvyksta aplankyti, netgi sutiko pabūti ir krikštatėviu per neseniai Papyvesyje įvykusias Pepino ir Dianos Šeškiūnų mažylio sūnelio Tomo krikštynas. Kadangi nebuvo daugiau ką prašyti, šio vaikiuko krikštamote sutiko pabūti kita nycietė, jų kaimynė – karvė Spardilka. Kaip jau tai ir minėjau, artimi draugystės santykiai tarp tų dviejų Popieriaus ir Giedrės dar sėkmingai tęsiasi ir toliau, jie vienas kitam tikrai patinka, jie vertina savo draugystę, tad kaip tik begalėdami kuo dažniau ir vis susitikinėja, daro pasimatymus. Vieną gražią, šiltą ir saulėtą sekmadienio dieną į Nycius, pas savo vaikiną Popierių ir vėl buvo atvykusi ta pati Giedrė, tai jie, naudodamiesi geru oru, nutarė eiti ir paiškylauti dviese gamtoje, prie pat Pyvesos upės. Susikrovė į krepšį maisto, pasiėmė su savimi pledą ir patraukė keliuku, palei „Papyvesio“ sodybą, vis artyn ir artyn, link pačios upės. Čia juodu taip dviese einančius ir matote... 2020 m. birželio 21 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuotas Katinas dave savo visureigi mieste pavairuoti burtininkui Tukuruciui Popierius Popierenas su panele Giedre dviese iskylauja prie Pyvesos upes Gyvenimas kaip muzika Popierius Popierenas su panele Giedre susiruose eiti paiskylauti prie upes Sitaip keziete Ingrida Krastyte su savo vyru ligonineje susilauke sunaus priminimai b. p.