apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11239 dabar naršo 0 (0)
Jauna botanike Dorota Papyvesio slenyje uosto vingioryksciu ziedyna // Vienaturtis // 2020.07.17 // komp. piešiniai
165 kb

peržiūrėjo: 130
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Už Kėžių kaimo, pakalnėje esančiame Papyvesio slėnyje šiltą vasaros dieną netikėtai apsilankė viena iš tokių viešnių, kuriai rūpi visai ne poilsiavimas Katinų kaimo turizmo sodyboje, o kiti, svarbesni su mokslu susiję dalykai – atvyko čia paviešėti jauna moteris, botanikė Dorota Baltraitė iš Panevėžio. Šios trisdešimtmetės jaunosios mokslininkės atliekamų tyrimų specializacija – drėgnųjų vietų augalija. Tad vos tik atvykusi į slėnį, Dorota iš karto atkreipė savo dėmesį į tarp siūruojančių paupio nendrių baltuojančius pelkinių vingiorykščių žiedynų kuokštus. Beeidama į pietų pusę, atvykėlė ieškojo slėnio augalų tankynėje vietos, kur yra susitelkusi pati didžiausia šių augalų augimo vieta. Rado tą vietą slėnyje nelabai toli nuo Salvino Spiečiaus pastatytosios pamiškėje, Katinų verslo konkurentų kaimo turizmo sodybos. Apie pastarąsias vingiorykštes ta Dorota žino praktiškai viską: ir kokį dirvožemį jos mėgsta, ir koks jų žydėjimo ciklas, ir kokios jų vaistinės savybės. Be to, dar tas augalas mokslininkei žadina ir savus, šiltus prisiminimus: kadaise, kai ji dar tebuvo jauna Biologijos studentė, būtent tokiu metų laiku su vienu pamiltu savo kursioku vaikinu leido atostogas kaime ir baisiai troško pagaliau prarasti savo nekaltybę. Vienądien jiedu neištvėrė ir TAI pagaliau padarė, pasislėpę nuo smalsių akių tankiame paupio nendryne, tarp žydinčių vingiorykščių. To saldaus jausmo nepamiršo moteris ir iki šiandien: po audringo pirmojo sekso, jiedu su bernu guli sau nuogi ant žemės, virš galvų siūruoja labai aukšti nendrių stiebai, o jie, susiglaudę greta ir šlapi nuo prakaito, šypsosi ir sunkiai gaudo kvapą... 2020 m. liepos 4 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Jauna botanike Dorota braunasi per Papyvesio slenio nendryna, ieskodama retu augalu Jauna botanike Dorota Papyvesio slenio nendryne aptiko augala - vingiri in progress Jauna botanike Dorota Papyvesio slenyje uosto vingioryksciu ziedyna Batuotas Katinas dave savo visureigi mieste pavairuoti burtininkui Tukuruciui Popierius Popierenas su panele Giedre dviese iskylauja prie Pyvesos upes Gyvenimas kaip muzika