apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11346 dabar naršo 0 (0)
Kupkinukas su dukrelemis eina gatve, palei Kupiskio miesto ligonine // Vienaturtis // 2020.08.07 // komp. piešiniai
138 kb

peržiūrėjo: 125
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Panevėžyje dabar gyvenančiam ir žurnalistu vietiniame miesto laikraštyje dirbančiam Kupkinukui Rubliauskui šita vasara yra tokia pakankamai visai rami: ir gyvenimas jam toliau vėl teka įprasta vaga, ir su žmona seniai nebesipyksta, ir visi šeimos nariai pakankamai geros sveikatos. Pastaruoju metu, vos tik gavęs iš darbovietės sau atostogų, Kupkinukas pasiėmė su savimi abi savo dukreles ir atvyko pabuvoti į Kupiškį, pas savo paties tėvus, kad galėtų trise kiek atitrūkti nuo didmiesčio triukšmo, pabūti ramesnėje aplinkoje ir pasidžiaugti vasaros metu. Kupkinukas yra tikrai puikus tėtis, jis vertina savo tėvystės gebėjimus, myli savo abidvi dukreles, 9- etę Šarūnę ir 5 –etę Augustiną, moka su jomis bendrauti ir už tai tuo pačiu sulaukia iš jų teigiamo atsako. Jau nuo pat vasaros pradžios Kupkinuko asmeniniame gyvenime yra nutikę gan įdomių dalykų: jis po truputį pradėjo mėgti legendinės britų roko grupės „Queen“ dainas, nors iki tol, reikia pripažinti, jis labai skeptiškai žiūrėjo į tos grupės muziką ir dainas, nė iš tolo nevertino to, nes manė tai esant „snobišku simfoniniu roku“, tačiau kažkas iš esmės jo galvoje staiga pasikeitė, kai vieną dieną Panevėžio miesto turguje aptiko ir sau nusipirko marškinėlius su grupės „Queen“ simbolika ir singlą „The invisible man“ atspindinčiu vaizdu, o vėliau namie ryžosi per kompiuterį internetu pažiūrėti tos dainos video klipą ir – spėkit, kas toliau nutiko – „akurat“, kad spėjo patikti ir muzika ir video. Paklausęs šios ir kitų dainų dar keliolika kartų, Kupkinukas ryžosi turguje nusipirkti ir pirmąjį savo „kvynų“ diską – jų seną albumą „The miracle“. Taigi, nepaisant to, kad namuose beveik ištisai vis skamba Gabijos mėgiamos „Hurts“ dainos, dabar ir „Queen“ muzika rado sau čia vietą. O čia Kupkinuką su dukromis matote einant gatve, palei Kupiškio miesto ligoninę... 2020 m. rugpjūčio 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
zmones galvoja ,kad jie galvoja kovuno partrietas Kupkinuko studentavimo Vilniuje senu laiku girtos linksmybes Kupkinukas su dukrelemis eina gatve, palei Kupiskio miesto ligonine Chuligano Napalio baisus, pranasiski naktiniai sapnai Chuligano Napalio dabarties gyvenimas Klaipedoje Jauna botanike Dorota Papyvesio slenio nendryne surado augancius valerijonus