apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11356 dabar naršo 0 (0)
Muse telefonu paskambino archeologei Lunai // Vienaturtis // 2020.09.24 // komp. piešiniai
181 kb

peržiūrėjo: 113
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycietė verslininkė Musė Šunėnienė tikrai nepamiršta svarbių jai įvykių ir įspūdį jai palikusių asmenų, tad šiandien netikėtai, taip tiesiog ekspromtu, ėmė ji ir sugalvojo tuojau telefonu paskambinti panevėžietei archeologei Lunai Dragonienei, apie kurią jau senokai nėra visai girdėti jokių naujų žinių. Paskutinį kartą gyvai jos abi dar matėsi pernai, kažkur balandžio mėnesį, o po to jau tas bendravimo ryšys kažkaip visiškai ir nutrūko. Kyla gi smalsumas sužinoti, kaip ta Luna toliau dar gyvuoja, ar vis dar tebedirba kaip emigrantė Anglijoje, kaip sekėsi ištverti karantiną. Nors ir truputį keista, bet po tokios tylos pati archeologė Luna šįsyk Musei vis dėlto kitame ryšio gale atsiliepė, ryžosi pasikalbėti. Archeologė šmaikščiai prisipažino, kad šiuo metu ji esanti vonioje, kur ji dažo su dažais savo žilstančius plaukus, nes dar prieš 3 metus atgal, po Piliakalnio Viduramžių šventės ji jau pastebėjo, kad pradėjo vis labiau žilti plaukai. Žinoma, kartu čia nieko keista, nes Musė ir Luna yra vienmetės ir kitąmet abiem sukaks po 50 metų. Taigi, moteris žila vaikščioti nenori. Apie savo nūdieną ji nedaug tepasakojo: tik kad per karantiną buvo priversta grįžti į Lietuvą, visą vasarą išbuvo ji Panevėžyje su šeima, nė karto nebuvo susirgusi, jos dukra Agnietė sėkmingai pabaigė dvyliktą klasę ir išvyko studijuoti į Klaipėdą, o pati ji dabar ir vėl būna Anglijoje, čia dirba savo įprastą, mokslinį darbą. Deja, bet į pačius Nycius Luna daugiau nebeketinanti atvykti, nes šis kaimas jai išvis jau yra nusibodęs, nebeįdomus, jau tapęs tiesiog praeitu jos pačios gyvenimo etapu... 2020 m. rugsėjo 24 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kupiskietes moterys gincijasi salia Zuntes COVID-19 mobilaus punkto Muses Kalytes draugystes su Maziu istorija. Vakaro svecias Muses Kalytes draugystes su Maziu istorija. Pazinties akimirka Muse telefonu paskambino archeologei Lunai Muses Kalytes draugystes su Maziu istorija. Vaises Domo namuose Skiriu merginai, Diamond Muses Kalytes draugystes su Maziu istorija. Alpenu kaime