apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11397 dabar naršo 0 (0)
Burtininkas Arabelius vaikus nugabeno i Dainava, parodyti savo namus // Vienaturtis // 2020.10.26 // komp. piešiniai
158 kb

peržiūrėjo: 76
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prisimenant šiuos labai senus praeities įvykius, visuomet reikia tai laikyti omenyje, kaip viena iš pagrindinių Gerųjų Burtininkų šeimos atsiradimo Nycių kaime istorijos pirminių užuomazgų. Kada iš Dainavos miškų į Nycių kaimą, Neverauskų šeimos prieglaudon atvykęs jaunas burtininkas Arabelius Kukurbezdis po pastarojo nemalonaus nutikimo Kėžių kaimo mokykloje su stebuklingu žiedu ir Tukuručio iškrėstu piktu pokštu matematikos mokytojai, jie ilgainiui dar labiau tarpusavyje susidraugavo, tapo Arabelius su šešiais vaikais tiesiog didžiuliai, neišskiriami draugai, visi buvo tuom tik patenkinti. Visų pirma, atsirado kas dar papildomai galėtų iš nyciečių būti atsakingas dėl to šešeto elgesio tarp mokyklos sienų, be to, dar ir kitaip jis galėjo tiems mokiniams teikti naudą iš savo pusės – ogi padėti namie mokytis. Bet ėmė paskui ir atėjo tokia diena, kada burtininkas Arabelius staiga pasijuto pernelyg užtrukęs savo buvimu pas Neverauskus ir ėmė vis stipriau ilgėtis savo paties namų, kurie stovi Dainavos miškų glūdumoje. Bet pastarieji nauji draugai Arabeliaus taip paprastai nepanoro išleisti kelionėn iš savo namų – jie užsidegė karštu noru irgi su drauge keliauti tiesiai į Dainavą. Amsius Navagrockis, Tukurutis Kosmonautas, Morkis Kiškulis, Murklys Lapas, Gudrius Pelynas ir Čiauškutė Užlūpaitė apsisiautė drauge su Arabeliumi po ta pačia teleportacine mantija, su kuria anas ir atvyko į Nycius ir taip visi drauge žaibiškai persikėlė tiesiai į Dainavą, prie pat anuometinių Kukurbezdžių šeimos namų. Tą vakarą, medinėje šeimos pilaitėje Arabeliaus mama Nukliopa atvykėlius vaikus supažindino su visa savo šeima... 1996 m. spalio 12 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
nei diena nei naktis Skulptura Haris Poteris ir jo draugai Burtininkas Arabelius vaikus nugabeno i Dainava, parodyti savo namus EQUATIONS OF ETERNITY zinia gumonoidas tampo guma