apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11397 dabar naršo 0 (0)
Haris Poteris ir jo draugai // Vienaturtis // 2020.10.27 // komp. piešiniai
130 kb

peržiūrėjo: 115
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kas pasaulyje dar nežino garsiojo burtininko Hario Poterio ir jo draugų? Nesuskaičiuojamai daugybei žmonių visur be galo patinka šitie personažai, jie juos myli ir mėgsta, skaito J. K. Rowling parašytas knygas, žiūri kino filmus ir su ypatingu malonumu visa tai fiksuoja savo pačių atmintyje. Aš irgi esu būtent iš tokių žmonių. Neatsimenu tiksliai, kada aš pats pirmąkart pamačiau per televizorių senuosius filmus apie Hario Poterio gyvenimą ir patirtus nuotykius, gal kažkur tai buvo apie 2004 – 2005 metus, bet tikrai galėčiau konkrečiai įvardyti datą, kada aš pirmąkart, dėl sukilusio smalsumo, miesto knygyne nusipirkau knygą „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ – 2012 metų sausio mėnesį. Ir – patikėkit manimi – iškart kad „užsikabinau“ ant šitos knygų serijos. Kažkada ją laikęs nelabai įdomia ir tik vaikams skirta serija, šįkart iškart kardinaliai, į kitą pusę pakeičiau savo paties nuomonę. Tokio įtraukiančio siužeto ir išskirtinio įdomumo knygų jau seniai iki tada nebuvau skaitęs. Perskaičiau knygą vos per porą dienų. Kažkiek nustebino tai, kad knygos siužetas turi kažkiek skirtumų nuo filmo siužeto, čia istorija truputį kitokia. Haris ir jo draugai – Hermiona, Ronis... Tad gal ir nereiktų čia stebėtis, kad visai netrukus, vos už mėnesio puoliau pirkti ir dar dvi serijos knygas – pirmąją ir septintąją. Jas irgi buvo nepaprastai smagu skaityti. Tų pačių metų vasarą įsigijau ir visas kitas likusias, Hario Poterio nuotykių knygas. Ką aš galėčiau apibendrindamas dar pasakyti – tik kad jos visos tikrai yra vertos pačių geriausiųjų knygų vardo. Ir filmai, žinoma, kuo tobuliausi.

https://www.yo utube.com/watch?v=O6cddFuTPBA< /a>


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kaimynai drauge aptarineja archeologes Lunos turimus automobilius nei diena nei naktis Skulptura Haris Poteris ir jo draugai Burtininkas Arabelius vaikus nugabeno i Dainava, parodyti savo namus EQUATIONS OF ETERNITY zinia