apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11396 dabar naršo 1 (2)
Kaimynai drauge aptarineja archeologes Lunos turimus automobilius // Vienaturtis // 2020.10.29 // komp. piešiniai
172 kb

peržiūrėjo: 111
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nors nuo to meto, kada Nycių kaimo gyventoja, verslininkė Musė Šunėnienė į savo namų nešiojamą kompiuterį, internetu gavo elektroninį laišką nuo Didžiojoje Britanijoje emigrante esančios ir darbą dirbančios panevėžietės archeologės Lunos Dragonienės praėjo jau šiek tiek laiko, tai pačiame Nycių kaime vis dar kursto aistras. Neabejotinai atskiros temos ir diskusijos yra verta ta atskriejusi žinia, kad Luna sau nusipirko naują ir itin prabangų sportinį automobilį „Maserati GranTurismo“. Ir tai kad tai įspūdinga naujiena, nes ko gi dar norėti iš paprastų šio kaimo gyventojų – net ir žymieji Nycių turtuoliai tokio automobilio niekada gyvenime dar nėra turėję, iš viso net neplanavę niekada tokį pirkti. Apie būtent naujojo „Maserati“ tinkamumą arba netinkamumą pačiai archeologei Lunai niekaip nepraleidžia progos susitikę tarpusavyje dviese padiskutuoti net ir šitie pastarieji turtuoliai Batuotas Katinas ir Pupsis Šunėnas. Vienas iš jų labiau galvoja, kad gal tai Lunai vertėjo būti kiek labiau kuklesnei, adekvačiai vertinti tinkamo automobilio pasirinkimo galimybes ir perkant pasirinkti kažkokį, kitą, paprastesnį modelį. Žinoma, iki šiol abudu nyciečiai labiau buvo jau įpratę tą Luną matyti vairuojant jos senąjį automobilį – žydros spalvos „Renault Megane“. Tiek ir šiaip susitikimų metu, tiek ir net per buvusias Naitmeno Katino vestuves. Na, o antras kaimynas prieštarauja pirmajam, liepia nepavydėti Lunai ir mano, kad prie Lunos tikrai visai tinka jos naujas automobilis – „Maserati“ tik galimai dar labiau pakels tos Lunos asmenybės lygį visuomenėje... 2020 m. spalio 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciai kaimynai biure internetu ziuri viercho Maybacho video Panele labai myli jura Tegyvuoja serialas PARAMPARCA! Kaimynai drauge aptarineja archeologes Lunos turimus automobilius Haris Poteris ir jo draugai Burtininkas Arabelius vaikus nugabeno i Dainava, parodyti savo namus Katinu pora Vilniuje laisvalaikiu soka Senuosius sokius