apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11627 dabar naršo 0 (0)
Nycieciai kaimynai biure internetu ziuri viercho Maybacho video // Vienaturtis // 2020.11.03 // komp. piešiniai
118 kb

peržiūrėjo: 214
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Ar žinote, kokią naują pramogą savo paties gyvenime ką tik ėmė ir prasimanė Nycių kaimo gyventojas, verslininkas Pupsis Šunėnas? Niekam ne paslaptis tai, kad kasdien iš po savo darbo nuosavos individualios įmonės „Nyciupys“ biure Pupsis namo sugrįžta visas emociškai ir fiziškai stipriai išvargęs. Su verslu susijusių reikalų kasdien tiek daug būna, kad tik vos spėk suktis. Bet užtat šiomis dienomis šis verslininkas kone vos ne atsitiktinai rado tokį būdą, kaip pasibaigus darbo biure valandoms sau nors trumpam pakelti nuotaiką ir prasiblaškyti – ogi ėmė kompiuteriu per internetą žiūrėti viercho Lauryno Maybach video įrašus. Dabar, kai jis pats sau taip vis pagalvoja, gal ir be reikalo jis kadaise atvirai juokėsi iš kaimyno burtininko Tukuručio vaikų, kad tie laisvalaikiu per internetą žiūri šmaikščius, kvailokus ir juokingus Trakuose gyvenančio vyro, kuris save vadina vierchu, viešai transliuojamus video įrašus – taigi dabar šis nycietis jau ir pats pradėjo tuos senus video irgi sekti. Viskas tik dėl vienos priežasties – kad tai prajuokina. Tiesa, tuo pačiu ir ne viskas tuose video įrašuose mūsiškį Pupsį vienodai žavi – nes jis vis dar iki galo negali pilnai suprasti to, iš kur tas Maybachas išmoko šitaip smarkiai keiktis. Nors ir įdomiai tai žiūrisi, bet drauge nelabai maloniai nuteikia ir tai, kokie apskritai namie yra santykiai tarp paties viercho Lauryno ir jo paties motinos, kurią jis vadina tiesiog „močia“ – pagarbos ten tikrai nelabai kad rasti gali, sūnus savo motiną linkęs niekinti, žeminti, keiksnoti, o ta jam irgi nesibodi už šitokį elgesį atsilyginti prieš įjungtą filmavimo kamerą pakeldama ir panaudodama prieš sūnų savo kumščius. Žodžiu, dramos namų aplinkoje ten tikrai netrūksta. Tačiau kitoje vietoje, kur Laurynas telefonu skambina ir erzina pašnekovus, tikrai ir smagesnis video turinys... 2020 m. lapkričio 3 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=jDFXRfdfxOI< /a>


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Muses Kalytes draugystes su Maziu istorija. Sveikatos sutrikimai personal nature morte Muses Kalytes draugystes su Maziu istorija. Pabudusios aistros Nycieciai kaimynai biure internetu ziuri viercho Maybacho video Panele labai myli jura katuku rojus Tegyvuoja serialas PARAMPARCA!