apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12102 dabar naršo 0 (0)
Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju // Vienaturtis // 2020.12.29 // komp. piešiniai
246 kb

peržiūrėjo: 171
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, verslininkai Musė ir Pupsis Šunėnai pagaliau jau sulaukė tos didžios savo gyvenime dienos – sukanka lygiai 20 metų laiko, kaip kadaise ši Šunėnų pora įsteigė Kupiškio rajone savo individualią įmonę „Nyciupys“, pradėjo patys verstis nuosavu verslu. Anuomet po to, kada Musė ir Pupsis netikėtai nepaprastai praturtėjo, jie 2000 –ųjų metų pabaigoje iškart ėmė ieškoti kažkokios, konkrečios srities, į kurią jie galėtų tinkamai investuoti savo turimus pinigus ir kuri jiems patiems, bei aplinkiniams galėtų duoti visuotinę naudą. Tad tada taip ir buvo sugalvota pradėt imtis verslo reikalų, įsteigti savo nuosavą įmonę ir pamėginti pratintis prie verslininkų gyvenimo. Šunėnams viskas kuo sėkmingiausiai pavyko – 2000 –ųjų metų gruodžio gale buvo įregistruota jų įmonė „Nyciupys“, pora tapo pradedančiaisiais verslininkais ir po truputį ėmė vis labiau įsitvirtinti savo pasirinktoje verslo nišoje – mažmeninės prekybos srityje. Nedaug buvo pradžioje aplinkui tikinčiųjų, kad Šunėnų įmonė pasieks tokį didelį visuotinį pripažinimą ir taip labai ilgai gyvuos. Bet, pasirodo, Musė savyje turi tikrai puikios verslininkės gyslelę, žino, kaip reikia suktis šioje srityje. Šiemet „Nyciupiui“ sukanka 20 metų. Tad ta proga nyciečiai Šunėnai pasitarė su savo kaimynais ir nutarė šią sukaktį vis tiek atšvęsti, net jeigu tai ir smarkiai pažeis visus tuos karantino draudimus. Kad sukakties paminėjimas praeitų tyliai, ramiai ir be didelio ažiotažo, Šunėnai įmonės jubiliejų nutarė atšvęsti paslapčia nuo kitų, tylomis, be jokių žurnalistų, be korespondentų ir svetimų asmenų įkyraus dėmesio. Vien tik savo pačių, savoje, artimoje draugijoje. Tad net ir iš Savivaldybės nebuvę prašę jokio leidimo rengti savo aplinkoje jubiliejaus minėjimą. Šaltą žiemos popietę nyciečiai su savo automobiliais atvyko į Kupiškį... 2020 m. gruodžio 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Verslininke Muse namuose daro sau makiaza, belaukdama Naujuju Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 3 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 2 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju pozemiu velniai eina i svecius pas nyciu satanystus The Headless Horseman Kaip Naitmenas Katinas kelyje bande apeiti griezta istatyma