apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11467 dabar naršo 0 (0)
Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas // Vienaturtis // 2021.01.08 // komp. piešiniai
235 kb

peržiūrėjo: 123
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas nelabai tokio dalyko buvo tikėjęsis dabar sulaukti, bet vis tiek šiandien ėmė ir gavo per kompiuterį, elektroniniu paštu naują laišką iš emigracijoje Didžiojoje Britanijoje dabar esančios, geros jo pažįstamos, panevėžietės archeologės Lunos Dragonienės. Ir ne šiaip sau paprastą laišką – prie teksto dar šalia buvo „prisegtos“ ir dvi nuotraukos. Laiške Luna rašė Batuotui, kad pas anglus ji ten gyvena kuo puikiausiai, nebijo jokio viruso, kaip ir anksčiau dirba savo įprastą mokslinį darbą, vis dar nenuėjo pasiskiepyti su vakcina nuo Koronaviruso, nes ir taip yra sveika, bet dėl tos vakcinos yra neapsisprendusi – ją kankina ypač didelės abejonės. Vyras iš Lietuvos telefonu spaudžią ją, kad skiepytųsi, dukra – kad nesiskiepytų. Kas dėl būsimo grįžimo į Lietuvą, jei tik reikalai vyks pagal suplanavimą konkretų, moteris norėtų į Panevėžį, namo parkeliauti šių metų pavasarį arba vasarą. Kol kas Anglija su darbais jos vis nepaleidžia. Na, o pirmojoje pridėtoje nuotraukoje Batuotas Luną išvydo vasariškame fone, nerūpestingai ir pasyviai beleidžiančią savo laisvalaikį, gulint lauke, hamake, su knyga rankose. Laiške Luna paaiškino, kad tai vaizdelis iš praeitų metų vasaros karštų dienų, kada ji vėl buvo trumpam savo namuose, Panevėžyje. Nėra vasarą nieko geresnio, kaip pusnuogei gulėti kieme, hamake, skaityti naują knygą apie grupę „Depeche mode“ –„Monument“ ir dar klausytis, kaip iš muzikos centro skamba jos dainos: „just can`t get enough...“ 2021 m. sausio 8 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2021.01.08 21:19
gražus pavadinimas
Vienaturtis
// 2021.01.09 09:15
Gal jis ir tikrai gražus, nežinau... Bet faktas vienas: aš ir pats suprantu, kad šitas piešinio pavadinimas yra neteisingas, nes neatspindi pačios vaizdelio esmės, apie ką kita kalba.
Tiesiog tik ieškojau vieno tokio pavadinimo, kuris galėtų bendrai, į vieną visumą čia sujungti du visiškai skirtingus paveikslėlius.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
rinkinys fa sol Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas 2 Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas tek vondou Verslininke Muse dalyvauja fotosesijoje, del nuotrauku namams padarymo naujametinis valgis