apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11467 dabar naršo 0 (0)
Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas 2 // Vienaturtis // 2021.01.08 // komp. piešiniai
245 kb

peržiūrėjo: 110
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas šiandien per savo kompiuterį, elektroniniu paštu netikėtai gavo naują laišką nuo emigracijoje Didžiojoje Britanijoje dabar gyvenančios ir dirbančios panevėžietės archeologės Lunos Dragonienės. Prie to laiško teksto taip pat buvo dar pridėtos ir dvi naujos, dar nematytos nuotraukos. Pirmojoje pati Luna pernai vasarą savų namų kieme, Panevėžyje poilsiauja hamake, o antrojoje jos nuotraukoje – labai aiškiai ir iš arti matyti tai, kaip pati archeologė Luna išdidi ir patenkinta sėdi prie savo naujojo nuosavo automobilio „Maserati GranTurismo“ vairo ir su juo žiemos, snieguotą dieną kažkur keliu važiuoja. Taip, tai ko gero yra pats pirmas kartas , kada ir Batuotas galėjo išvysti vaizdą, kaip ta Luna atrodo, kai ji sėdi savo to, prabangiojo sportinio automobilio „Maserati“ salone, kai jį yra vairuojanti. Po praeito karto, kai ši moteris buvo atsiuntusi nyciečiams savo nuotrauką, kur ji tik tiesiog mieste, lauke stovi greta savo naujojo automobilio. Pasak to, ką Luna ten apie šitai laiške rašo, teko ir jai pačiai kiek priprasti prie kitokio, išskirtinio savo automobilio skleidžiamo variklio garso, bet viskas normaliai – ji pasiliko tą savo automobilį, neturi jam didelių priekaištų, net ir visai pakankamai pati pamilo jį, nes tikrai yra gera ir patogu su juo važiuoti per Anglijos miestus ir priemiesčius. Buvo turėjusį mintį jį tuoj pat po įsigijimo parsivaryti namo, į Lietuvą, bet paskui persigalvojo – kol ji pati vis dar tebeesanti emigracijoje, „Maserati“ jai ir čia lieka labai patogi nuosava susisiekimo priemonė. 2021 m. sausio 8 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Ksena Katiniene ziemos diena stovi prie Pyvesos upes rinkinys fa sol Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas 2 Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas tek vondou Verslininke Muse dalyvauja fotosesijoje, del nuotrauku namams padarymo