apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11504 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse su imones jubiliejumi pasveikino rajono meras // Vienaturtis // 2021.02.16 // komp. piešiniai
148 kb

peržiūrėjo: 90
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojos, verslininkės Musės Šunėnienės surengta jos individualios įmonės „Nyciupys“ veiklos 20 –ojo jubiliejaus šventė jau senokai nušurmuliavo, nuslinko į praeitį. Tačiau nors šio karantino sąlygomis tą šventę Musė ir Pupsis Šunėnai ir buvo nelegaliai surengę, jie tą faktą žinojo tik savame tarpe ir įnirtingai nuo kitų, svetimų aplinkinių, slėpė tai. Tad net ir iš paprastų miesto gyventojų pusės, tuo labiau ir iš valdininkų pusės niekas nieko oficialiai nežinojo apie tai, ką Senųjų metų pabaigoje nyciečiai buvo surengę, kad atėjusį „Nyciupio“ jubiliejų jie vis dėlto jau buvo atšventę. Iš to buvusio vakarėlio įmonės biuro patalpose nyciečiai ir jų artimiausi draugai šiukštu ničnieko, jokių nuotraukų visai nedėjo į socialinį tinklą – kad tik niekas ir liktų taip nieko nesužinojęs. Vis dėl to jau po sukakties dienos, šiokių tokių oficialių sveikinimų su „Nyciupio“ gyvavimo rajone 20 –ečiu kad ir pavėluotai, bet iš vietinės valdžios pusės Šunėnai ir sulaukė. Pirmąjį metų pirmadienį, sningant, į Šunėnų įmonės „Nyciupys“ biurą Kupiškyje atskubėjo pats rajono meras Ainys Bardakauskas, linksmai nusiteikęs jis pasveikino pačią Musę su jos įmonės gimtadieniu, palinkėjo jai dar labai ilgai ir sėkmingai su savo įkurtu verslu klestėti rajone ir pačiai nycietei verslininkei įteikė dovanų didelį rožės žiedą. Pati Musė buvo tuo maloniai nustebinta, ji jau senokai nebuvo mačiusi merą elgiantis šitaip galantiškai. 2021 m. sausio 4 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuotui Katinui meno kuratore Elegija namuose nutape jo portreta Batuotas Katinas meno kuratores Elegijos namuose apziurineja jos paveikslus Batuotas Katinas apsilanke meno kuratores Elegijos namuose, Pasvalyje Verslininke Muse su imones jubiliejumi pasveikino rajono meras Papyvesio slenyje lankosi Turizmo infrastrukturos eksperte Zana 6 Mars the place of crucifixion Papyvesio slenyje lankosi Turizmo infrastrukturos eksperte Zana 5