apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11504 dabar naršo 0 (0)
Batuotui Katinui meno kuratore Elegija namuose nutape jo portreta // Vienaturtis // 2021.02.19 // komp. piešiniai
156 kb

peržiūrėjo: 111
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Štai kokie tolesni buvo Nycių kaimo gyventojo, turtuolio Batuoto Katino patirti įspūdžiai, pirmą kartą jam lankantis meno kuratorės ir dailininkės Elegijos Fromičiūtės namuose, Pasvalyje. Kaip jau žinote, tą Batuoto apsilankymo pas Elegiją dieną jaunoji dailininkė nyciečiui svečiui ne tik aprodė visus savo namus, leido iš arti apžiūrinėti jos nutapytus įvairius paveikslus, ne tik dar davė progą Batuotui ir pačiam truputį papiešti su kompiuteriu, bet galiausiai dar daug tikrai įdomių dalykų papasakojo iš savo pačios gyvenimo. Kad ir tai, jog po savo dvyliktos klasės baigimo Pasvalyje 2011 metais, ji išvyko toliau dar į Universitetą, studijuoti Menotyros, kad pagaliau būtų bent kažkiek oficialiai diplomuota menininkė ir turėtų atitinkamo meninio išsilavinimo dokumentus. 2015 metais Elegija pabaigė tas savo studijas ir su diplomu rankose vėl grįžo gyventi pas savo tėvus, į Pasvalį. Šitą Batuotas prisiminė jau girdėjęs iš savo kaimynės Musės. Na, o šiemet šiai meno kuratorei, Elegijai po kelių mėnesių sukaks jau net 29 metai. Šiuo metu savo krašte ir plačiau ji yra pripažinta ir profesionali meno kuratorė ir dailininkė. Taip bekalbant, staiga Elegijai ekspromtu galvoje kilo labai įdomi mintis – ji ėmė ir drąsiai paklausė Batuotą, ar tas nenorėtų, kad dailininkė imtų ir tuojau popieriaus lape nutapytų jo paties portretą, tai jai būtų visai nesunku. Suintriguotas nycietis turtuolis sutiko su pasiūlymu, tad visai netrukus Elegijos buvo priverstas atsisėsti ant taburetės ir pozuoti, o pastaroji dailininkė pasistatė priešais save molbertą su dideliu baltu popieriaus lapu ir savo patyrusia ranka ėmė su dažais ir teptuku lape tapyti tą Batuoto portretą. Kai piešinys buvo pabaigtas, Batuotas buvo labai patenkintas tikroviškai padarytu tapybos darbu, jį pasiėmė su savimi ir, padėkojęs merginai už visą svetingumą, su visureigiu išvažiavo tiesiai namo. 2021 m. vasario 14 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Archeologe Luna ikele i Feisbuka savo jaunystes laiku nuotrauka Archeologe Luna prie viesbucio, Vilniuje pasitinka DEPECHE MODE narius Archeologe Luna lankesi gimtajame DEPECHE MODE mieste - Basildone Batuotui Katinui meno kuratore Elegija namuose nutape jo portreta Batuotas Katinas meno kuratores Elegijos namuose apziurineja jos paveikslus Batuotas Katinas apsilanke meno kuratores Elegijos namuose, Pasvalyje Verslininke Muse su imones jubiliejumi pasveikino rajono meras