apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11557 dabar naršo 0 (0)
Raigardas Sunenas su panele Vilija megaujasi savo paciu artumu vonioje // Vienaturtis // 2021.03.03 // komp. piešiniai
213 kb

peržiūrėjo: 106
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nauja ir netikėtumu dvelkianti naujiena, kuri atėjo tiesiai iš Vilniaus pusės, šiomis dienomis nelauktai ėmė ir žaibiškai apskriejo visą Nycių kaimą bei jo gyventojus – kad Nycių verslininkų Musės ir Pupsio Šunėnų sūnaus Raigardo Šunėno mylimoji mergina Vilija Koriznaitė jau yra nėščia. Kažkur gal prieš porą dieną pagaliau tai atvirai pats Raigardas telefonu savo tėvams prisipažino. Visi gi žino tai, kad Vilniaus Universitete Verslo vadybą tebestudijuojantis nycietis Raigardas ir toliau vis dar tebegyvena dviese su savo panele Vilija sostinėje, abu viename bute, tad dabar ir turi ten visą savo laisvę gyventi tik taip, kaip patiems norisi, ir elgtis taip, kaip patiems besinori. Suprantama, kad taip bebūdami vis kartu, ir savo lytinį gyvenimą jie gyvena sklandžiai, be jokių kliūčių, jie savo išnuomojamame bute ir mokosi kartu, ir kartu gamina valgyti, ir beveik kiekvieną vakarą vonioje, į vandenį sulindę, jiedu drauge guli, mėgaujasi savo pačių artumu. Bet tik pastaruoju metu tokio laisvo gyvenimo pasekmės pagaliau pradėjo lįsti į viešumą: kilus negeriems įtarimams, Vilija pasidarė sau nėštumo testą ir sužinojo, kad jis rodo teigiamai, paskui ji nuėjo tiesiai pas gydytojus ir ten jai pilnai patvirtino prasidėjusį nėštumą. Vilija nuo Raigardo laukiasi vaiko! Savo paties tėvams studentas labai sunkiai prisipažino šitokį dalyką: vis viduje baiminosi neigiamos tėvų reakcijos, kad už tokius dalykus tėvai jam gali tikrai „duoti velnių“. O mama Musė jam tik patarė reaguoti pačiam ramiai, jokiu būdu nepabėgti nuo savo merginos, ar tuo labiau prašyti jos darytis abortą. Tačiau tokių naujienų dar lyg būtų maža: ir kaimyno Naitmeno Katino žmona Marijana šiomis dienomis irgi sužinojo tai, kad ji vėl laukiasi kūdikio... 2021 m. kovo 3 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 10 Tukurucio sunus Larnetas Kupiskyje susitikineja su Tinkio Vinkio dukra Vilte Batuotas ir Ksena sustojo ant potvynio apsemto kelio prie Pyvesos upes Raigardas Sunenas su panele Vilija megaujasi savo paciu artumu vonioje NSO - ar tai yra tikra? Manau, taip! Tikras ateivis is kosmoso Burtininkas Tukurutis nakti susapnavo tikrai baisu sapna