apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11557 dabar naršo 0 (0)
Batuotas ir Ksena sustojo ant potvynio apsemto kelio prie Pyvesos upes // Vienaturtis // 2021.03.06 // komp. piešiniai
222 kb

peržiūrėjo: 93
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nesvarbu, koks bebūtų oras lauke, Nycių kaimo gyventojai turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai dažną dieną vis tiek vėl vis ima ir nuvažiuoja aplankyti savosios „Papyvesio“ kaimo turizmo sodybos, kuri stovi rytų pusėje, pakalnėje, užu Kėžių kaimo. Štai ir pastarąjį saulėtą šeštadienį, grįždami iš Kupiškio miesto, kur buvo turėję porą susitikimų svarbiais verslo reikalais, Katinai pirmiau dar nutarė užsukti ir tiesiai į savą kaimo turizmo sodybą ir su nuosavu visureigiu „Mercedes Benz G Class“ keliu nusileido tiesiai į pakalnę. Buvo šie sutuoktiniai Batuotas ir Ksena sumanę nudumti ir sustoti vos ne prie pat pačios Pyvesos upės tilto pervažos, pasižiūrėti, kiek ten pavasarinio sniego tirpsmo vanduo jau yra ką apsėmęs, bet, pasirodo, upės vandens potvynis buvo daug greitesnis už juos, jis jau prasidėjęs ir plačiu ruožu nešantis savo vandenis net skersai kelio, gerokai tolokai nuo upės vagos. Nyciečiai nebuvo tikėjęsi tiek daug vandens ant kelio dabar išvysti. To labiausiai buvo suintriguota ir priversta nuliūsti būtent Batuoto žmona Ksena, kuri visai niekaip negalėjo nė bent akimirkai išlipti iš visureigio ir buvo priversta tiktai likti sėdėti jame. Nes jinai ant savo pėdų mūvėjo atvirus aukštakulnius batelius, ir jei tik būtų išlipusi lauk, iškart tuoj pat būtų prisėmusi į savo batelius vandens ir nušalusi kojas. Per tokią apsemtą kelio vietą gali laisvai pereiti tik tas, kas tuo metu mūvi ilgaaulius ir sandarius guminius botus. Taigi, Ksena dabar tegalėjo tiktai pro atidarytas dureles laukan, virš vandens iškišti savo koją ir pro visureigio langus, iš vidaus apžiūrėti aplinkinę teritoriją. Po kiek laiko jiedu apsisuko ir grįžo į Nycius. 2021 m. vasario 27 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 11 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 10 Tukurucio sunus Larnetas Kupiskyje susitikineja su Tinkio Vinkio dukra Vilte Batuotas ir Ksena sustojo ant potvynio apsemto kelio prie Pyvesos upes Raigardas Sunenas su panele Vilija megaujasi savo paciu artumu vonioje NSO - ar tai yra tikra? Manau, taip! Tikras ateivis is kosmoso