apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12083 dabar naršo 0 (0)
Batuotas, Ksena ir Raudonakis pirmakart drauge lankosi Kryziu kalne // Vienaturtis // 2021.05.17 // komp. piešiniai
215 kb

peržiūrėjo: 156
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai drauge su Raudonakiu Lakišiumi iš Papyvesio slėnio pirmąkart gyvenime gyvai lankosi garsiojoje, šventoje Lietuvos vietoje – Kryžių kalne. Jau labai seniai sutuoktiniai Katinai vis buvo tarpusavyje svarstę apie tai, kad reikėtų pabandyti nors kartą gyvenime ir jiems būtinai apsilankyti toje garsioje Lietuvos vietoje – šalia Šiaulių, kur stūkso Kryžių kalnas ir yra tikrai didelė traukos vieta visiems piligrimams ir kur jaučia pareigą bent kartą gyvai apsilankyti didžioji dalis visų Lietuvos katalikų asmenų. Nors patys Katinai šiuo metu ir gyvena tikrai sėkmingą ir turtingą savo gyvenimą, bet ir Dievui jie taip pat turi padėkoti už ką – už tai, kad leido jiems abiems likti gyviems iki pat šių dienų, juk šie nyciečiai jau tiek daug sunkių kovų buvo turėję savo praeityje, o, laimei, vis tiek kaip buvo gyvi, taip ir išliko gyvi. Šį šeštadienį Katinai nutarė pagaliau ir paskirti ilgai planuotai kelionei tiesiai į Kryžių kalną, dar ir pasiėmę drauge su savimi Raudonakį Lakišių iš kaimo turizmo sodybos. Kai vos tik nuvyko pagaliau į tą vietą, keliauninkai iškart buvo priblokšti to pastarojo kalno didybės vaizdo – neužtenka tik per televizorių pamatyti, kad ten be galo daug kryžių, jų ten tokia gausybė, kad iškart priverčia visus stipriai apstulbti. Trijulė su savimi irgi taip pat vežėsi mažą kryželį, kurį ketino palikti šiame kalne, o pats Batuotas norėjo šioje vietoje dar ir pasimelsti Dievui dėl to, kad jo visa šeima liktų sveika, o marti laimingai išnešiotų ir pagimdytų savo kūdikį. Katinai ir Raudonakis šiame kalne laipiojo laipteliais, dairėsi į visas puses ir beveik ant kiekvieno kampo vis ką nors įdomaus aptikdavo: ir koplyčią, ir Kristaus skulptūrą, ir daug visokių skambių užrašų. O taigi šioje vietoje kadaise lankėsi dar ir Popiežius Jonas Paulius Antrasis, kai jis buvo gyvas. Nyciečiams ši vieta irgi paliko gan stiprų įspūdį. 2021 m. gegužės 15 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 33 MEMUARAI: Genys Batuotas ir Ksena su Lakisiu pora atvyko prie Siluvos koplycios Batuotas, Ksena ir Raudonakis pirmakart drauge lankosi Kryziu kalne Kezietes Ingridos Krastytes mokymosi Kupiskio Profkeje metai 12 Kezietes Ingridos Krastytes mokymosi Kupiskio Profkeje metai 11 Kezietes Ingridos Krastytes mokymosi Kupiskio Profkeje metai 10