apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Batuotas ir Ksena su Lakisiu pora atvyko prie Siluvos koplycios // Vienaturtis // 2021.05.18 // komp. piešiniai
240 kb

peržiūrėjo: 166
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai drauge su Lakišių sutuoktinių pora iš Papyvesio slėnio nuvažiavę iš tolo žvelgia į Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčią ir negali atsistebėti šios šventovės tokiu ypatingu aukštumu ir didingumu. Po praeito savo apsilankymo Kryžių kalne, nyciečiai Katinai drauge su Raudonakiu Lakišiumi, grįžtant namo, kone visą kelią labai daug tarpusavyje diskutavo būtent apie visas kitas, Lietuvoje esančias šventas katalikams vietas ir taip galop leidosi Katinai įtikinami Raudonakio, kad, naudojantis laisvu savaitgalio metu, reikėtų jiems visiems dar būtinai apsilankyti ir Šiluvoje, kur stovi garsi visoje šalyje koplyčia, susijusi su kadaise šioje vietoje įvykusiu Mergelės Marijos Apsireiškimu. Tad ramų ir saulėtą sekmadienį abudu nyciečiai Batuotas ir Ksena, pasiėmę draugėn ir Raudonakį Lakišių su jo žmona Skirmante, vėl su savo visureigiu „Mersu Geliku“ leidosi vos ne tikron piligriminėn kelionėn – tiesiai į Šiluvą Raseinių rajone, kad ten pamatytų būtent tą koplyčią, prie kurios irgi dar niekuomet nėra buvę. Pirmiausiai pačioje Šiluvoje, vos tik išlipus visiems iš Katinų visureigio, keliauninkus gan nustebino tai, kad prie pat šio Šiluvos pasididžiavimo, didingos šventovės stūkso ir kapinės, tai jiems nelabai patiko, dar juos irgi nustebino tai, kai jie sužinojo, kad Marijos apreiškimo vietoje stovinti statula pavadinta Ligonių Sveikata. Įžengę į koplyčios vidų, atvykėliai Katinai bei Lakišiai pamatė ir ypač aukštus vidaus skliautus, ir esantį altorių ir pačią Marijos skultūrą stovinčią. Keliauninkams ir šita vieta paliko tikrai labai stiprų įspūdį, ketveriukė vos ne beveik sulaikę kvapą su įdomumu tik vis dairėsi ir dairėsi aplinkui. Bet tam kartui piligriminių jų kelionių ir pakaks. 2021 m. gegužės 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
baiji MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 33 MEMUARAI: Genys Batuotas ir Ksena su Lakisiu pora atvyko prie Siluvos koplycios Batuotas, Ksena ir Raudonakis pirmakart drauge lankosi Kryziu kalne Kezietes Ingridos Krastytes mokymosi Kupiskio Profkeje metai 12 Kezietes Ingridos Krastytes mokymosi Kupiskio Profkeje metai 11