apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12266 dabar naršo 0 (0)
V // Von // 2021.09.29 // foto
284 kb

peržiūrėjo: 290
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
https://www.yo utube.com/watch?v=glgtaqAYdrE< /a>


Anderzak
// 2021.09.30 02:12
labai atsainiai parinkai vaizdeliui muzieka , va tokia kritika tau nuo manes.
https://www.yo utube.com/watch?v=OwJBhJLuQs0< /a>
Anderzak
// 2021.09.30 02:18
o jei ant to laivo denio nosies dadetum irklo gabaleli arba garpuno antgali ishkishtum gautusi i zmageliukas su gelva
Vienaturtis
// 2021.09.30 10:18
Vakar aš youtubėje klausiausi Gretos Orech pasakojimo apie amerikoną Chris Chan - tai po likau net "apšalęs" iš nuostabos. Tai bent ten buvo istorija apie žmogų, kuris turi akivaizdžiai ryškią protinę negalią ir dar stipriai susijusį su daile. Įdomu, o ką jūs apie tokią istoriją manote? Būtų smagu išgirsti jūsų nuomonę apie tai - bet tik rimtai, be jokio įronizavimo!
Von
// 2021.09.30 14:08
Anderzak, iš eigos įmečiau muzikėlę, patiko pradžia, tam tikras tarpas, bet likusi dalis nuvylė, tad esi teisus - atsainu ir pagadino. Taviškė muzikėlė labiau temoje, geriau perteikia atmosferą.
O pridėti ar iškišti negaliu, viskas turėjo būti taip, kaip yra tik minimalios intervencijos, be redagavimų. Tuo metu aplinkoje mačiau ir taip visko pakankamai.

Vienaturti, nelabai supratau, kas tave taip nustebino, kas per niekai. Mane, sakykim, labiau stebina kitas dailininkas, kurį matau 15 metų non-stop piešiantį, bet vis dar parodantį kažką įdomaus, stebinančio. Ilgoje kūrybinėje distancijoje sunku nesikartoti, išlikti įvairiu.
Vienaturtis
// 2021.09.30 19:36
Manau, kad tu, Von, ne iki galo peržiūrėjai tą video ir pilnai "neįsikirtai" į pasakotą žmogaus gyvenimo istoriją. Keisčiausia ten, kad interneto "troliai" taip sugebėjo prie sienos prispausti vieną kvailoką vyrioką ir patikėti jų skleidžiamais, tiesiog absurdo absurdiškais dalykais. Na, vedybos su savo išgalvotais veikėjais ir pan. Manau, čia jau reikia visai buku būti, kad pultų tikėti tokiais kliedesiais...

Na, ir kokį žmogų tu čia turėjai omenyje? Ar tik ne Anderzaką? Pradžioje net buvau pamanęs, kad gal mane tu čia turi omenyje, juk irgi plušu non - stop, bet paskiau prisiminiau, kad aš šioje erdvėje sukiojuosi dar tik vienuoliktus metus, eina dvylikti...
Von
// 2021.10.02 23:06
Nežiūrėjau video.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
*** zeme ant zemes Tusti suolai V Jau velu Pozityvas atsiprasymo laiskas