apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11863 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 19 // Vienaturtis // 2021.10.12 // komp. piešiniai
222 kb

peržiūrėjo: 151
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Taigi, kaip žinote, pačiam nyciečiui Tukui kėlė labai negerus įtarimus tas faktas, kad jo dabartinė draugė Vida Pribeldaitė ilgą laiką iki šiol viešai niekino vyrus ir nė su vienu jų nedraugavo. Nekalbant net apie tai, kokį pažeminimą mokykloje ir seksualinę savo patirtį su merginomis ji kadaise buvo turėjusi. Taigi, dar po poros dienų Tukas pagaliau su autobusu nuvyko tiesiai į Kupiškio miestą, kur, susitikęs su ja ant pėsčiųjų tilto, ten su savo mylimąja Vida iškart pradėjo labai rimtą pokalbį apie jos seksualinę orientaciją. Tukui perpasakojus tai, ką kaimynė Irena jam anąkart sakė, davatka Vida net parklupo ant kelių prieš jį ir ėmė su ašaromis akyse teisintis, kad ji tikrai niekada nebuvo ir nėra lesbietė ir jos netraukia moterys. Vida jau nebedaro praeities klaidų, o su vyrais nedraugavo tik todėl, kad rimtai ji planavo stoti į moterų vienuolyną, tapti vienuole. Taigi, Tukui nėra dėl ko baimintis – Vida jį toliau tikrai mylės, juo rūpinsis, padės užauginti mažąjį Tuko sūnelį Keną ir abu gyvens kartu... 2011 m. spalio 11 d.


Vienaturtis
// 2021.10.12 20:31
Žvelgiant detaliau ir gyliau į tą vienuolių temą, kažkur esu girdėjęs, kad tos gyliai tikinčios moterys, kurios yra įstojusios į moterų vienuolyną, priėmusios visus tuos ten savo įžadus ir tapusios tikromis vienuolėmis, lyg ir laiko save "ištekėjusiomis" už Jėzaus. Tik nežinau, ar tikrai yra ir tiesa...
princas_nepatenkintas
// 2021.10.13 09:33
taip ir yra
Vienaturtis
// 2021.10.13 10:12
Supratau. O dar norėčiau sužinoti ir tai, kaip jūs manote - ar rimtiems katalikams tėvams tai būna didžiulė laimė ir garbė, kai vienintelis jų vaikas - duktė pareiškia jiems savo pačios planus stoti į vienuolyną ir tapti vienuole, ar tėvus tada iškart aplanko baisus nusivylimas : o tai bl*t, tada mums nei žento, nei anūkų taip niekada ir nebus?
princas_nepatenkintas
// 2021.10.13 10:22
šiais laikais sunku atsikratyti įtarimo, kad anapus visų tų vienuolysčių esama seksualinės potekstės. Kartais atrodo, kad jaunos moterys, pasirinkdamos tarnystę Dievui, iš tiesų bėga nuo dešrų, kurios tabaluoja vyrams tarp kojų.
Vienaturtis
// 2021.10.13 10:36
Hmm, o tai vis dėlto kokia pačių tėvų gali būti reakcija į visa šitai?
princas_nepatenkintas
// 2021.10.13 10:43
priklausomai nuo tėvų, negi neaišku
Vienaturtis
// 2021.10.13 18:17
Kiek dar man teko girdėti, šitos itin gyliai tikinčios moterys, tarnystei Dievui ir asketiškam gyvenimui savo būtį paskyrusios seserys vienuolės yra tikras Lobis visai katalikų bažnyčiai - nes jos ir prižiūri visokius ten nusenusius, paliegusius dvasininkus ir dar prieš pat Kalėdas prikepa tuntus šventinių "plotkelių" - tokiu būdu tada prasimano sau visai nemažus pinigus. Televizija kažkada šitai rodė...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 21 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 20 b.p. Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 19 Tinkio Vinkio draugai prie savo mokyklos varto erotini zurnala vyrams Tusti suolai b.p.