apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12103 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse prie Lunos po parduotuve vaiksto basa // Vienaturtis // 2022.06.10 // komp. piešiniai
198 kb

peržiūrėjo: 111
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kai Nycių kaimo gyventoja, verslininkė Musė Šunėnienė Kupiškio mieste susitiko su čionai vėl atvykusia panevėžiete archeologe Luna Dragoniene, jos abi po to iškart ir patraukė tiesiai į čia pat, pašonėje esantį prekybos centrą „Maxima“, truputį apsipirkti. Bet net ir būdamos parduotuvėje, jos vis tiek ir toliau nesiliovė kalbėtis. Nycietė Musė iškart pastebėjo kažkokią nežymią rūškaną tos Lunos veide, o ta išsyk paaiškino, kad jai liūdnoka dėl to, kad neseniai mirė jos mėgstamos muzikos grupės „Depeche mode“ vienas iš narių – Andrew Fletcher, bei dar gi ir kitas klausimas jai vis neduoda ramybės – kai po pusės mėnesio sueis jos ir vyro Tomo vestuvių 25 metų sukaktis, švęsti tai plačiai, ar tik vien savo šeimos rate. Mat dar kol kas neapsisprendė. O kas susiję su Musei jau prasidėjusia senatvine menopauze, spėjo ši archeologė sužinoti jau ir apie tai. Kaip įrodymas to, kad Musei dažnai užeina nemalonūs karščio pliūpsniai kūne, buvo net ir dabar – šiandien Musei taip spaudė jos pėdas ankšti aukštakulniai bateliai, kad Musė parduotuvėje net nusprendė juos tiesiog visai nusimauti ir neštis savo rankoje ir patalpoje vaikščiojo būdama visai basa. Prie to gi dar buvo prisidėjęs ir didelio karščio iš vidaus jautimas savo pėdose. Na, o Lunai toks Musės pasielgimas buvo kiek naujiena, ji pati dar niekada nebuvo vaikščiojusi po parduotuvę basomis kojomis. 2022 m. birželio 8 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Mokyklinis prisiminimas apie devintokes mergaites kojas Medis Parazitai Verslininke Muse prie Lunos po parduotuve vaiksto basa Verslininke Muse susitinka su archeologe Luna prie Maximos, Kupiskio mieste Plikaslaunes dailios moters is interneto piesinys 10 Ingridos nekenciamas mokinys Usurinis su klasiokais laukuose apdoroja burokus