apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Gabija Rubliauskiene su vyru Kupkinuku atejo prie Kupiskio mariu vandens // Vienaturtis // 2022.08.04 // komp. piešiniai
192 kb

peržiūrėjo: 142
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kai tą karštą penktadienio popietę prie pat Kupiškio marių paplūdimio atskubėjo praleisti laiko miestiečių pora, Kupkinukas ir Gabija Rubliauskai, pačioje pradžioje jie tikrai dar nežinojo to, kad visai čia pat, netoliese esama ir keleto poilsiaujančių Nycių kaimo gyventojų. Sužinojo tai jie tik kiek vėliau. Taigi, pliaže sėdėdama ant suoliuko su jos nuogas krūtis vos vos pridengiančia savo atvira palaidine, Gabija Rubliauskienė smalsiai dairėsi į visas puses – matė ir tai, kaip jos vyras smagiai taškosi maudydamasis marių vandenyje, matė ir tai, kaip nepertoliausiai, vandenyje jauna mama bando mokinti plaukti savo du dar visai mažyčius vaikus, matė ir tai, kaip ant žemės pasitiesto pledo kažkokia jauna porelė nė nesivaržydami karštai bučiuojasi. Bet nors ir kaip bebūtų smagu dabar taip gamtoje šiltai pabūti, bet pačios Gabijos sielos viduje viską vis niaukė tamsios mintys – juk ji su savo vyru ir iki šiol vis dar tebegyvena niūriame liūdesyje, kuris likęs po pernai nuo skiepų įvykusios Kupkinuko abiejų tėvų netekties. Taip, Gabijai su vyru ir dukromis ir iki šiol vis dar tebėra gaila, kad tada toks dalykas įvyko. Bet ką jau bepadarysi, lieka jiems tik susitaikyti kažkaip su šiuo liūdnu faktu. Ir toliau dar gyventi. Tad kol jos Kupkinukas mariose sau maudėsi, Gabija vaikštinėjo aplinkui, mėgavosi geru oru, bet jos širdyje buvo tikrai ne pati geriausia nuotaika. O paskui jie susitiko ir su nyciečiais. 2022 m. liepos 22 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2022.08.06 22:26
ar ne liūdna, kad artėjant rudeniui, vėl kylant susirgimams, teks skiepytis ir pačiai ketvirtuoju, sustiprinamuoju skiepu?
Vienaturtis
// 2022.08.07 09:16
Po to, kai pernai vos nuo vienos skiepo dozės iškart krito ir numirė abu Kupkinuko tėvai, pati Gabija iš tolo jau bijo šio "skysčio" ir jokios nė vienos dozės į save neketina leistis.
Vienaturtis
// 2022.08.07 09:20
Tarp kito, pagal mano paties įvykdytus paplanavimus ir apskaičiavimus, šis vaizdelis su personažais prie Kupiškio marių turbūt veikiausiai man yra jau pats paskutinis šią vasarą. Ši vasara palengva jau eina link pabaigos. Tad veikiausiai įmanomas dalykas, kad jei ir bus kada dar tokio tipo, pliažinių vaizdelių, tai jau tik ateityje, sekančių metų vasarą.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Neuzdraustas tinklas arba socialinis vaisius Neapsakomas futbolo lengvumas Batuotas Katinas su savo Mercedesu Geliku lekia pro pat Kupiskio Maxima Gabija Rubliauskiene su vyru Kupkinuku atejo prie Kupiskio mariu vandens Gabija Rubliauskiene su vyru sedi prie Kupiskio mariu papludimio Batuotas Katinas su draugais sedi prie Kupiskio mariu, valciu elingo terasoje Lunos vyras Tomas ant Kupiskio mariu liepto prasilenke su davatka Vida