apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12267 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse biuro kieme pristato nauja Nyciupio sekretore - Sigita // Vienaturtis // 2022.09.29 // komp. piešiniai
169 kb

peržiūrėjo: 197
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, verslininkei Musei Šunėnienei gyvenimas šiuo metu ėmė ir pažėrė visokių tikrai gan įdomių dalykų. Vos prieš porą savaičių Musė jau buvo vėl bepuolanti į neviltį, nes jos individualios įmonės „Nyciupys“ biure ir vėl nauji nenumatyti nemalonumai atsitiko – sekretorė Dagna Mickienė pareiškė norinti išeiti iš savo darbo, jį metanti ir tiesiogiai pateikė savo pačios rašytą prašymą. Mat tai Dagnai yra čia visgi per daug sunku dirbti, per didelės darbų apimtys, nors ir dar visai neilgai ji čia yra dirbanti – tik nuo birželio mėnesio. Taigi, dabar po šito Musei teko nemenka užduotis pasukti galvą, ką daryti toliau ir kur rasti Dagnai tinkamą pamainą dėl sekretorės darbo Kupiškio mieste esančiame įmonės biure atlikimo. Paieškojo, kas galėtų toliau dirbti šį darbą ir rado – biure sutiko įsidarbinti miestietė jauna moteris, 36 metų Sigita Kvietkelytė. Šis pirmadienis Sigitai kaip tik buvo pirmoji jos pradedamo darbo „Nyciupio“ biure diena. Lauke, prie pat biuro pastato Sigitą iškilmingai ir draugiškai pasitiko pati vadovė Musė, ji pristatė naują darbuotoją visam kolegų kolektyvui. Kai kas tikėjosi, kad būsima sekretorė Sigita į darbą ateis visa išsidabinusi ir su aukštakulniais, bet ji pasirodė esanti labai kukli ir paprasta moteris – atėjo vilkėdama šiltą megztinį ir sportinius batelius. „Atėjau į biurą ne madas demonstruoti, o rimtai ir atsakingai dirbti“, – atvirai prisipažino pati įmonės naujokė Sigita. 2022 m. rugsėjo 26 d.


truckdriver
// 2022.09.29 09:43
Pizdiec
Vienaturtis
// 2022.09.29 20:03
Klystate - viskas dabar yra kaip tik OK.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Davatka Vida po kivirco nakti is namu isvaro savo vyra Zydruna Davatka Vida su Rimviu slapta is paskos seka pavydus jos vyras Zydrunas Verslininke Muse naujajai imones sekretorei Sigitai aprodo viena is Nyciupio parduotuviu Verslininke Muse biuro kieme pristato nauja Nyciupio sekretore - Sigita Burtininkas Larnetas is Profesines mokyklos telefonu pranesa Viltei, kad negales susitikti Ingridos Krastytes nekenciamas mokinys Usurinis lauke iesko duse pavogtu savo rubu Ingridos Krastytes nekenciamas mokinys Usurinis maudosi duse, slapcia stebint merginoms