apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12266 dabar naršo 0 (0)
Davatka Vida po kivirco nakti is namu isvaro savo vyra Zydruna // Vienaturtis // 2022.09.30 // komp. piešiniai
245 kb

peržiūrėjo: 190
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė – Lajūnienė? Labai sunkus, nervingas ir net kritinis šįsyk buvo vakaras tos pačios dienos, per kurią davatkos Vidos teisėtas sutuoktinis Žydrūnas Lajūnas per Kupiškio miestą slapta sekė savo žmoną su meilužiu Rimviu ir net matė, į kurį butą jiedu nueina. Vakare, tik grįžęs namo iš darbo, Žydrūnas savo Vidą aptiko su didele krūva įvairių pirkinių, megztukų, batelių, papuošalų, kuriuos iš savo algos jai buvo šiandien pripirkęs pats naujasis draugas Rimvis Kišiniovas. Žydrūnui šįvakar pagaliau visai trūko kantrybė ir jis atvirai užsipuolė žmoną dėl vykstančios neištikimybės. Žydrūno kalba buvo tokia: „-Vida, aš jus abu mačiau, kur ėjote ir jau žinau, ką jūs svetimame bute darėte! Tu mane taip nuvylei ir įskaudinai! Anksčiau tu buvai dar tokia padori katalikiška moteris, o dabar man esi tiktai visa paleistuvė! Ar tu su savo meilužiu tame bute be įprasto sekso darėte ir ką nors dar daugiau? Ar tu jam atsidavei ir su savo burna? Ar atsidavei jam su burna?“ Daugiau nespėjo ko klausti, nes užuot atsakiusi, Vida iš delno vyrui tuoj kaip trenkė skambų antausį. Ji nieko neketina nei sakyti, nei aiškintis žmogui, kurio daugiau nebemyli. Po tokio pokalbio Lajūnų namuose įvyko gan rimtas kivirčas, sutuoktiniai ėmė stumdytis, kol galiausiai neapsikentusi Vida su visa jėga Žydrūną išgrūdo pro duris į šaltą naktį lauke, liepė jam nešdintis iš čia lauk ir iš vidaus užsirakino duris. O ką Žydrūnas – jis tik lauke niūriai prisidegė sau cigaretę ir per tamsą nuėjo jam vienam težinomais keliais, kažkur. 2022 m. rugsėjo 28 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.30 15:23
ar žydrūnas kreipėsi į policiją dėl tokio smurto?
Vienaturtis
// 2022.09.30 16:42
Gabri, ką tu kalbi, argi tai kas ten vyko, iš viso yra galima pavadinti smurtu? Namai, kuriuose Vida ir Žydrūnas vedė bendrą "ūkį" realiai iš tikro yra tiktai vienos Vidos namai. O Žydrūnas ten atėjo gyventi tiktai kaip "užkurys".
Va, čia tai tikras poros smurtas: https://www.yo utube.com/watch?v=LPctPKbddCA< /a>
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.30 17:04
ar manai, kad mušti žmogų nėra smurtas?
Vienaturtis
// 2022.09.30 17:09
Žydrūnas pats pirmas pradėjo tą "mordabojų" namuose, tai ir gavo atitinkamą atkirtį - štai tau ir visa logika.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Vienaturcio seni prisiminimai is Baksenu pradines mokyklos lankymo metu 32 Nyciupio sekretore Sigita su Ksenos pagalba parduotuveje sau renkasi pedkelnes Davatkos Vidos vyras Zydrunas savo darbovieteje grauziasi del artejanciu skyrybu Davatka Vida po kivirco nakti is namu isvaro savo vyra Zydruna Davatka Vida su Rimviu slapta is paskos seka pavydus jos vyras Zydrunas Verslininke Muse naujajai imones sekretorei Sigitai aprodo viena is Nyciupio parduotuviu Verslininke Muse biuro kieme pristato nauja Nyciupio sekretore - Sigita