apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13339 dabar naršo 0 (0)
Slidininkai slidineja Papyvesyje, prie pat kaimo turizmo sodybos 2 // Vienaturtis // 2024.02.06 // komp. piešiniai
131 kb

peržiūrėjo: 425
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodyboje šiandien buvo tikrai išskirtinė ir ypatinga diena – buvo atvykę visas didelis būrys slidininkų, kad galėtų slidinėti žemyn nuo prie pat sodybos esančio Papyvesio slėnio įkalnės šlaito. Kad visiems tiems atvykėliams slidininkams visas šis apsilankymas Papyvesyje galiausiai liktų ne vien tik sportu ir pramogomis turtingas, bet dar ir jie patys liktų sotūs, pavalgę, sodybos prižiūrėtojai Skirmantė Lakišienė ir Pranas Kepeliušis ant prie pat sodybos, lauke virš užkurto lauželio, katile dar ir virė svečiams valgyti. Virė puode žuvienę. Iš pradžių į verdantį vandenį katile pridėjo pakankamai bulvių, paskui dar privertė šviežių žuvų ir ėmė visą viralą po truputį su šaukštu maišyti, kad neprisviltų. Kad tik nesustotų po katilu liepsnojusi ugnis, trečias prižiūrėtojas Pepinas iš kiemo link čia vis nešė ir nešė malkų pliauskas. Galiausiai nuo šio katilo sklindantį labai gardų kvapą ėmė jausti ne tik patys sodybos prižiūrėtojai, bet ir visi čia pat su slidėmis po įkalnę lakstantys slidininkai. Galiausiai lauko puota pagaliau prasidėjo ir visi čia esantys galėjo gardžiai pavalgyti žuvienės viralo. 2024 m. vasario 5 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2024.02.08 10:30
Ar gali būti, jo neitin sėkmingam slidininkui ši pramoga bus paskutinė, nes jau ir giltinė pasiruošus savo įrankį?
Vienaturtis
// 2024.02.08 10:55
Malonu, Gabri, kad tu to paklausei.
Jeigu jau dalgis atremtas į sieną, ar tau nekyla klausimas, kodėl ir giltinės čia tuo pačiu nematyti? Kaimo vietovėse matyti kur nors į sieną yra visai normalus dalykas, nes tai kaip ir praeities reliktas, nes šiais laikais mažai jau kas žolę vasarą bepjauna su dalgiu, dabar pjauna jau tik su benzininiais "trimeriais".
Ar dabar tau jau aišku?
Vienaturtis
// 2024.02.08 10:59
Beje, o ar tau neatrodo keista, kad pakeitus šiuose piešiniuose matomo vaizdo kryptį, iš pirmojo į antrąjį, kažkas čia yra netikslu su ugniakuro ir suoliuko padėtimis, ne taip antrajame jie realiai turėtų atrodyti? Tik kai įkėliau šiuos du vaizdelius į tinklą, pats šią savo klaidą netikėtai pastebėjau...
Vienaturtis
// 2024.02.08 11:02
Pataisymas: "kaimo vietovėse matyti dalgį atremtą kur nors į sieną".
Gabrieliusmackevichius
// 2024.02.08 14:49
Jei nematyti giltinės, nereiškia, kad jos čia nebūta. Juk galėjo atrėmusi darbo įrankį nueiti į lauko tualetą. Taip sakant, nusilengvint prieš darbą. Juk kaip atskirsime ar tai jos dalgis, ar kaimiška dekoracija?
Vienaturtis
// 2024.02.08 15:14
Teisybė, sunku neįgudusiai akiai suprasti, ten tas dalgis yra mirties relikvija ar tai kaimiška dekoracija...
Bet apskritai dalgis yra vis tiek labiausiai sietinas su kaimo darbų reikalais, ir ypač su senovės kaimu. Yra juk net ir viena kažkuri labai populiari lietuvių kažkokia daina, kur vis minimas dalgis. Ar ne šita daina:
"Ant tėvo dalgio ašmenų
Pražuvo lauke daugel daug tabako stiebų.
Tai pamatęs, Zakšauskas kad pravirko - net laukai skambėjo,
Gandrai to išsigandę į visas šalis išbėgiojo,
Ant tėvo dalgio ašmenų..."
yamaika
// 2024.02.08 16:31
Gabri, neskaityk Vienturtis tekstų, nereikia… :)
Gabrieliusmackevichius
// 2024.02.08 18:25
yamaika, net komentarų?
Vienaturtis
// 2024.02.08 18:59
Gabri, skaitant tavo viršuje parašytus žodžius, ima netikėtai ir supranti, kad grupės "Depeche mode" dainos "Fly on the windscreen" tekste slypi absoliučiai tikra gyvenimiška tiesa....
Anderzak
// 2024.02.14 00:00
nu jasna diela, kas apie ka o vienaturtis apie savo pornofilmines nusantykiautas bulbas pieshia...
vietiniai juju nevalgo, ir gyvuliu jojom nesheria kad mutaciju ishvengti tai nusprende turistams jajajas prastuimti. tode ir skuto jajas dalgiu bo virtuviniu peiliu tokias bulbas skust zapadlo ir zemas lygis.
kitokio paaishkinimo, kam reikalingas tas dalgis ziema , nera.
Vienaturtis
// 2024.02.14 09:24
Aha, mat kaip, Narciziau.
Tai gal prie to paties dar ir teiksiesi rasti paaiškinimą ir to, kokia paskirtis prie to dalgio šalimai ir esančių, į sieną atremtų lentų? Gal jos pagal tave irgi su "bulbom" yra susijusios?
Anderzak
// 2024.02.14 11:42
tau nyciu narcizui paaishkinsiu kaip ta lenta susijusi>>> lenta skirta tam kad ant jojos tavo nupistas bulbas dalgiu pjaustyti.gi ne ant sniego tai daryti

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
a song Burtininkas Larnetas su draugais is Profesines mokyklos rukyklos isvaro pasalintaji Sigizmunda Ingridos nekenciamas mokinys Usurinis pirmakart pradeda praktiskai mokytis tinkavimo Slidininkai slidineja Papyvesyje, prie pat kaimo turizmo sodybos 2 Slidininkai slidineja Papyvesyje, prie pat kaimo turizmo sodybos Be Happy New Love