apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13589 dabar naršo 0 (0)
Open Your Mind And Your Trousers // Vienaturtis // 2024.03.28 // komp. piešiniai
234 kb

peržiūrėjo: 278
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas ir jo sūnus Naitmenas šį saulėtą pavasario rytą nusprendė vietoj rimtų darbų pasidaryti sau lengvą pramogą ir su savo visureigiu nulėkė keliu tiesiai į Panevėžį – pasižmonėti. Be to, buvo ir dar viena priežastis jiems tą į Panevėžį nuvykti. Mat reikėjo būtinai užsukti tiesiai į ten esantį miesto turgų, paieškoti savo mėgstamos muzikos naujausių įrašų. Ir jiems pavyko – turguje tikrai buvo galima rasti ir įsigyti naujausią vokiečių techno muzikos grupės „Scooter“ išleistą dainų albumą „Open your mind and your trousers“, kompaktiniame diske. Tuo kone labiausiai buvo pradžiugintas Batuoto sūnus Naitmenas, jis iš karto puolė leisti groti tą albumą savo visureigio automagnetoloje. Beje, Katinai važiavo ne su kuo kitu, o būtent su savo prabangiuoju visureigiu „Mercedes Benz G Class“. Ir užgrojo visureigio salone naujausios šios grupės dainos. Kadangi šio „Geliko“ viduje yra įrengta gera audiosistema, tad muzikos garsas iš automobilio salono sklido tikrai įspūdingai ir kokybiškai gerai, garsiai. Vyrams važinėjant Panevėžio gatvėmis, beveik visą laiką „Geliko“ salone garsiai šitos „Scooter“ dainos, ir abiem vyrams šitai tikrai labai patiko... 2024 m. kovo 27 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tu Before The Day Is Over YEAH RIGHT Open Your Mind And Your Trousers Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasioke Asta, rasiusia ant lentos PRODIGY dainu pavadinimus Pusnuoges merginos su kelnaitemis portretas hidden