apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12317 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

Vienos dienos parodoje menininkai „ekspertuos“ švietimo projektus
paskelbė jonas_ // 2012.11.12 // renginiai

Paroda „Baltic Expro. Jaunieji menininkai apie švietimo projektus“ veiks lapkričio 13 d. (antradienį), Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2, Vilnius), 10 – 17 val.

Šių metų lapkričio 13 dieną (antradienį) Šiuolaikinio meno centre, Vilniuje, atsidarys neįprasta, vienos dienos paroda „Baltic Expro. Jaunieji menininkai apie švietimo projektus“. Jos metu bus pristatyta 15 Vilniaus dailės akademijos studentų ir absolventų kūrinių, sukurtų pagal Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vykdytus švietimo projektus. Jaunieji menininkai galėjo rinktis jiems aktualų ar įdomų projektą bei nevaržomai jį interpretuoti – projekto iniciatorius, Švietimo mainų paramos fondas neįtakojo nei idėjų kūrimo, nei projektų išpildymo proceso.

VDA studentai savo projektus ruošė savarankiškai, koordinuojami dėstytojo Vytauto Mikšionio ir dailėtyrininkės Elenos Černiauskaitės. Iniciatyva išskirtinė dėl menininkų ir švietimo institucijų komunikavimo ir tuo, kad leis su švietimo projektais susipažinti plačiajai visuomenei. Trijose Baltijos šalyse administruojamos Leonardo da Vinci, Nordplus, Comenius, Erasmus, Grundtvig ir kitos programos yra žinomos, tačiau plačiau apie konkrečius vykdomus projektus sužino tik juose dalyvaujantys asmenys. Vizualia meno kalba išreikštos projektų idėjos leis susipažinti su iniciatyvomis aplenkiant projektinės kalbos barjerus.
„Baltic Expro“ – tai bendras Lietuvos, Latvijos ir Estijos nacionalinių agentūrų organizuojamas renginys, kuriame trys šalys pristato įdomiausius pastarųjų metų švietimo projektus. Pakviesti renginyje dalyvauti menininkus – originali ir kiek rizikinga, tačiau labai intriguojanti lietuvių organizatorių idėja.

Tą pačią dieną vyks konferencija „Mobilumo metu įgytų kompetencijų vertinimas“. Jos dalyviai mėgins atsakyti į klausimus: kokią naudą ir galimybes asmeniui suteikia tarptautinio mobilumo metu įgytų kompetencijų įvertimas ir įsivertinimas? Kaip nustatyti ir įvertinti, ar įgyti įgūdžiai (socialiniai, profesiniai) atitinka darbo rinkos poreikius? Kokie verslo reikalavimai (poreikiai) tarptautinio mobilumo dalyviui ir kokios įgytos kompetencijos svarbios darbdaviui? Antroje renginio dalyje organizuojamų mokymų metu konferencijos dalyviai susipažins su Grundtvig projekto „Vilma“ metu sukurtais vertinimo/įsivertinimo įrankiais bei juos išbandys.


Tekstas iš puslapio: www.smpf.lt/lt/naujienos/programu_naujienos/vienos_dienos_parodoje_menininkai_ekspertuos_svietimo_projektus


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.