apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11984 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

"Lietuvos" kino teatre - lietuviško kino filmo premjera
paskelbė zylia // 2003.09.20 // renginiai

Rugsėjo 25 d. 19 val. Lietuvos kino teatro didžiojoje salėje bus pristatomas naujausias jauno režisieriaus Igno Miškinio trumpametražis filmas “Lengvai ir saldžiai”, - sakoma pranešime spaudai.

Tai filmas, kalbantis šiandienos aktualijomis. Jo herojai egzistuoja čia ir dabar. Paprastiems gatvės “bičams” galioja viena tiesa - arba tu kietas, arba tu niekas. Meilė, draugystė, padėtis ir pinigai… Jie nori tai pasiekti lengvai ir saldžiai. Filmą pristatys kino kritikas Skirmantas Valiulis.

Kartu su filmo premjera, tą patį vakarą žiūrovai pirmą kartą išvys debiutinį Pusho (grupės „G&G Sindikatas“ nario) video klipą dainai "Su Tamsa" iš debiutinio albumo „Push'az“ . Klipe panaudota medžiaga iš Igno Miškinio filmo “Lengvai ir saldžiai“.

Klipo operatorius ir režisierius - Stasys Baltakis. Šio klipo idėja gimė, kai Ignas Miškinis dirbo su grupe „G&G Sindikatas“ ruošdamas muziką savo filmui.

Filmo “Lengvai ir saldžiai” scenarijaus autoriai Ignas Miškinis ir Mantas Gimžauskas, režisierius Ignas Miškinis, prodiuserė Ieva Norvilienė. Vaidina: Ramūnas Cicėnas, Egidijus Bakas, Edita Užaitė , Valdas Misevičius, Donatas Vaišnoras, Martynas Norvila ir kiti.

Režisierius Ignas Miškinis šiais metais baigė magistratūros studijas Lietuvos muzikos akademijoje. Studijų metais sukurtas trumpametražis filmas „Sfumato“ buvo teigiamai įvertintas Lietuvos žiūrovų. Šiuo metu Ignas Miškinis Lietuvoje labiau žinomas kaip lietuviškų reklaminių vaizdo ir TV laidų režisierius.


daugiau delfyje...
lemamio
// 2003.10.04
filmas nuostabus- linksmai parodijuoja marozus- taip liudna tema -tie lietuvos daigai
gal kas zinot is kur galima butu gauti si filma- nes labai jau daug draugu jo nemate. o vertetu :)

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.