apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 1 (1)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

Tado Dambrausko fotokonkursas
paskelbė julux // 2006.04.04 // renginiai

Tado Dambrausko fotokonkursas

Kviečiame dalyvauti tradiciniame fotokonkurse, kurio tikslas – išrinkti geriausias nuotraukas apie Lietuvos kariuomenę. Karo operatoriaus ir fotografo Tado Dambrausko vardas konkursui suteiktas norint įamžinti jo atminimą ir nuopelnus Lietuvos kariuomenei. Fotokonkurso globėjas – krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas.Tado Dambrausko fotokonkursas

Kviečiame dalyvauti tradiciniame fotokonkurse, kurio tikslas – išrinkti geriausias nuotraukas apie Lietuvos kariuomenę. Karo operatoriaus ir fotografo Tado Dambrausko vardas konkursui suteiktas norint įamžinti jo atminimą ir nuopelnus Lietuvos kariuomenei. Fotokonkurso globėjas – krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas.

Konkurso dalyviai. Konkurse atskirose kategorijose varžysis fotografai profesionalai ir mėgėjai. Profesionalais bus laikomi fotografo darbą dirbantys civiliai ir kariškiai, kurių pareiginiuose nuostatuose numatyta fotografavimo funkcija. Likę dalyviai bus priskirti mėgėjų kategorijai.

Apdovanojimai.

Didysis prizas – 3 tūkst. lt.

Profesionalų kategorijoje: 1 vieta – 3 tūkst. lt., II vieta – 2 tūkst. lt., III vieta – 1 tūkst. lt.

Mėgėjų kategorijoje: 1 vieta – 3 tūkst. lt., II vieta – 2 tūkst. lt., III vieta – 1 tūkst. lt.

Kariuomenės vado prizas.

Nuotraukas vertins komisija, sudaryta iš fotomenininkų ir kariškių.

Konkurso reikalavimai. Konkurse gali dalyvauti visos nuotraukos (įvairios tematikos) apie kariuomenę, padarytos 2005-2006 metais. Išspausdintų nuotraukų minimalus formatas – 20x30 cm. Kiekvienas konkurso dalyvis privalo nurodyti savo vardą, pavardę, darbovietę, adresą, telefoną, e. pašto adresą, taip pat turi būti nurodytas kiekvienos nuotraukos pavadinimas ir komentaras, kur ir kada buvo padaryta nuotrauka. Krašto apsaugos ministerija turi teisę atsiųstas nuotraukas panaudoti Krašto apsaugos sistemos leidiniuose, autorius bus nurodytas.

Nuotraukų pateikimo terminas. Nuotraukos fotokonkursui turi būti pateiktos iki 2006 metų balandžio 28 d. Nuotraukas siųsti adresu „Tado Dambrausko fotokonkursui“, Krašto apsaugos ministerijos Leidybos ir informacinio aprūpinimo tarnyba, Totorių g. 25/3, LT-2001 Vilnius.

Nuotraukų paroda. Geriausių nuotraukų apie kariuomenę parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas vyks 2006 m. birželio 13 dieną Dailininkų sąjungos galerijoje. Bus išleistas geriausių nuotraukų katalogas.

Tel. pasiteirauti:

Ilona Skujaitė 868694458

Domantas Vildžiūnas

Sėkmės.......julux

EF
// 2006.04.05
re: Tado Dambrausko fotokonkursas
pora nesąmonių:
1. jų puslapyje renginių kalendorius kažkoks pasenęs, šio mėnesio jokių renginių nėra.

2. mažai laiko juk nebėgiosi po visą lietuvą ir neieškosi kur čia koks kariškis eina ar panašiai. liūdna.
agnieshka
// 2006.04.24
re: Tado Dambrausko fotokonkursas
noretum, pabegiotum

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.