apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11984 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

„ARTLAB“ meno laboratorija kviečia
paskelbė pa // 2009.01.12 // renginiai

„ArtLab“ meno laboratorija kviečia Jus i Violettos Melnikovos (shizzla) skaitmeninės tapybos parodos atidarymą. Parodos atidarymas sausio 16, penktadienį, 18:00. Paroda veiks iki vasario 6 d.

Violetta Melnikova - entuziastinga, iniciatyvi, veržli. Ji viena iš materialiosios „ARTLAB” galerijos steigėjų. Jos tapyba - tai jai būdingų objektų vaizdavimas. Suasmeninti daiktai bei dažnai pasirodantis Violettos autoportretas išduoda menininkės emocines būsenas, išgyventas akimirkas. Jos darbai tarytum dienoraštis - subjektyvus požiūris į pasaulį.


Ši paroda, kaip ir apskritai jos kūryba pasakoja jos gyvenimo istoriją. Net ir pats pavadinimas „Permatoma” - tai puikiai atspindi. Ši paroda Klaipėdai išskirtinė savo atlikimo technika - tai skaitmeninė tapyba.


Autorė apie savo kūrybą:


„Mano paveikslai – autobiografinis komiksas. Mano patirtys tokios pat kaip ir žiūrovo – aš įsimyliu, išsiskiriu, trokštu, liūdžiu ir juokiuosi. Kiekvienas darbas tai trumpa istorija apie tam tikrą mano gyvenimo įvyki, tokį pat, kokį išgyvena daugybė žmonių. Aš neturiu genialių idėjų, Turiu tik begalę jausmų ir emocijų. Nesu pakankamai drąsi, kad atsistočiau ant aukštos kėdės ir garsiai pasakyčiau viską, ką galvoju, galiu tik per savo personažų išgyvenamų siužetų atvaizdus apnuoginti sielą. Nesu novatorė – visi mano siužetai jau matyti jūsų mylimuose filmuose, knygose, animaciniuose serialuose, japonų komiksuose – jie įtakoja mane taip pat, kaip jūs. Aš niekada nepadarysiu pasaulio perversmo, nes man patinka mūsų sociumo negrožis.

Turiu kompleksų, nelaimingų meilės istorijų, nestabilią nervų sistemą, fetišus ir baimes. Nesu gera. Nesu blogietė. Nesu kukli. Nesu išsišokėlė.


Esu isteriška, vojaristė, nekantri, nepatenkinta savimi, įsimylinti tris kartus per dieną (kiekvieną kartą lyg pirmą gyvenime), narcizė, pacankė.


Esu permatoma kiaurai, reikia tik truputuką ilgiau pažiūrėti, ir ten už paveikslo stovėsiu paraudonavusi. Menas – sielos ekshibicionizmas.


Už nebaimę būti savimi dėkoju Erikui, Astai, Vytui, Raganiui, Tėvams ir tau.“

Pugaciova
// 2009.01.13
re: „ARTLAB“ meno laboratorija kviečia
skelbimas lyg pirmakart idetas
Kesas
// 2009.01.13
re: „ARTLAB“ meno laboratorija kviečia
sveikinimai su paroda!
shiZZla
// 2009.01.13
re: „ARTLAB“ meno laboratorija kviečia
aciu:}
Birute_Vaitkiene
// 2009.01.15
Prisimenu
kad kažką Jums čia jau kalbėjau. Labai keista būsena - lyg ir sakiau kažką? Kažkoks sapnas...
Arba , anot Jūsų : "mūsų sociumo negrožis".

Tiesa - kas Jums parašė tą tekstą "Autorė apie savo kūrybą:" ? Tiek štampų retai kada perskaitysi. Nebesikreipkit daugiau į to teksto autorių (-ę) - tai netalentingas žmogus. Viename tekste rašyti apie "sielos ekshibionizmus" ir "pacankę" - menko išsilavinimo požymis.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.