apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12663 dabar naršo 0 (0)

apie

problemos, neaiškumai, klausimai? aplankyk faq.

apie projektą

jeigu d117 vadinasi laisvųjų menų vieta, tai mums belieka kertelė su užvadinimu - menai nelaisvėje. =]
norėčiau, kad laisvės būtų daug, bet ne anarchijos. turėtų būti vieta, kur smagu užeiti, kur smagu atsiųsti darbus. daugiau šilumos!
daugiau naujienų, interaktyvumo. tikiuosi, kad viskas nenumirs po kategorizacijos ir passwordų represijom.

žmonės

pukomuko / juozas šalna - ka yra?
gabris - dabartinis dizainas.

truputėlis istorijos

senai senai gūdžią žiemą idealistas mokinukas pagamino puslapėlį juodą ir žalsvą. po pusmečio žalsvą pakeitė rusva, bet juodos liko pakankamai daug. rusva spalva priviliojo daugybę žmogelių, kurie tempė į puslapėlį įvairiaspalvius šudukus. laikui bėgant krūva vis augo ir augo. mokinukas paūgėjo ir tapo studentu, bet jo viltys, kad studijuojant atsiras laiko naujam aptvarui aplink krūvą, nyko su kiekviena link sesijos lydinčia diena. po sesijos studentas tapo studentu-darbininku ir krūva pradėjo menkti. visus metus studentas-darbininkas tik pagaliuku pamaišydavo krūvą, nes dirbo jis įvairiaus didumo aptvarėlių konstruotoju, ir pagaliau atėjo dieną, kai prireikė sukonstruoti panašaus didumo aptvarėlį, kaip ir juodai rusvosios krūvos. mūsų protagonistas ilgai stenėjo, bet rezultatas buvo vertas tik darbininko, ir nors iškeltai užduočiai jis ganėtinai tiko, deja, negalėjo pakeisti mūsų juodai rusvosios krūvelės aptvaro. šis procesas stebėtinai išvargino mūsų pagrindinį veikėją, todėl jis pakeitė darbo sąlygas, bet ten iš jo pareikalavo dar sudėtingesnio aptvaro. tačiau dabar jis jau buvo patyręs ir atliko savo darbą kaip studentas-darbininkas, todėl rezultatas turėjo pakankamai smarvės pakeisti juodai rusvąjį. štai toks epas.

o dabar keletas tikslesnių sakinių ir datų:
1998 - idėja.
1999 žiema - pirma versija online, galbūt šiek tiek juokinga ir nefunkcionali.
1999 vasara - visiškai nauja svetainė, kuri praktiškai nepakitus funkcionuoja iki 2002 metų.
2001 žiema - dar vienas totalus perrašymas.

padėkos

ypatingos padėkos tadui želioniui ir fluxus.lt už teisingą kelią, hostingą ir suportą, kosmos'ui už pirmuosius perl skriptus ir moralinę paramą, uab "alternatyvus valdymas" už galimybę sukonstruoti galingą backend'ą, gabriui už šį dizainą ir kantrybę, visiems kitiems, kurie atsiliepė į mano isteriškus šūkius sukurpti dizainą, visiems, kurie pastoviai klausinėjo, kada bus v2, ir didžiausios padėkos tiems, kurie palaiko art.scene gyvą - siunčia puikius darbus. ačiū.

nori atsiųsti savo darbą?

jei tu jį ką tik sukūrei - dar pasilaikyk jį kokią savaitėlę, vėliau pasižiūrėk ir įsitikink, kad tai ne šlamštas. toks procesas truputį sumažins moralinę traumą, kai gausi meilą 'tavo piešinys nebepublikuojamas art.scene svetainėje'. taigi, vis dar nori užpublikuoti savo darbą? jei dar nesi užsiregistravęs - registruokis! tada jau ieškok nuorodos 'atsiųsk darbą' ir sek nurodymus ekrane.

prie šios svetainės praleidau daug ilgų vakarų, buvo daug nervų ir vargo, todėl mielieji prašyčiau gerbti mano darbą ir netalptinti čia šlamšto.

kaip naudotis?

smulkiau tokie klausimai aptariami faq'e.

apdovanojimai

reiktų kadanors atsiskanuoti tuos du diplomus, kuriuos gavau už art.scene per lietuvos www čempionatus. dabar nepamenu, kelintas tai buvo www čempionatas, bet 1999 metais art.scene pateko tarp lauretų, tačiau, man regis, tokių svetainių skaičius artėjo link 50 :] be diplomo, dar gavau tokius lipdukus su svetainės pirmuoju puslapiu, bet nė vieno nebeturiu, tik yra vienas užsilikęs mano tuometinės asmeninės svetainės, kuri irgi papuolė į lauretus.
2000 metais vykusiame čempionate art.scene iškovojo I-ąją vietą, tai buvo vienintelis kartas, kai art.scene atnešė man materialinės naudos. gavau žydrus 'solo' marškinius, su kuriais gėda kur nors pasirodyti, antivirusą panda, kurį tą patį vakarą padovanojau draugui su gimtadieniu, pelę, tokią pačią prieš mėnesį buvau nusipirkęs už 30lt, deja, jos abi jau sulūžo, bei dar kelis kanceliarinius niekučius. 2001 metų www čempionate svetainės neužregistravau, nieks jos ir nepasigedo :]
dar buvo keletas online apdovanojimų, kaip pvz www.laikas.lt 'rekomenduojama svetainė'(?) dar kažkelios kitos svetainės buvo įsidėjusios pagiriančias nuorodas.