apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 35 // Vienaturtis // 2021.11.23 // komp. piešiniai
200 kb

peržiūrėjo: 156
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Nyciečiai Tukas Nykštukas ir jo globėjas, turtuolis Batuotas Katinas iš po vakarykščio savo apsilankymo Pribeldų šeimos bute Kupiškyje ne tik namo parsivežė begalinę nuoskaudą ir nusivylimą žmonių padorumu, bet dar ir patys netikėtai savo namuose sulaukė policininkų vizito. Pasak atvykusių policininkų, vakar mieste Veronika Pribeldienė buvo atėjusi į nuovadą parašyti pareiškimą, kad kaltina nyciečius bandžius laužti jos duris ir brautis į butą. Batuotas bandė aiškinti, kad viskas buvo visai ne taip, kitaip – nieko jiedu tada su Tuku nelaužė, niekur nesibrovė, bandė su Pribeldais kalbėtis iš už durų taikiai ir draugiškai. Bet policininkai laikėsi vien savos tokios nuomonės, kad nyciečiai yra kalti ir turi už tai atsakyti. Kai Batuotas baudą jiems sumokėjo, pareigūnai išvyko. 2011 m. lapkričio 27 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Merginos Agnes portretas 4 Sningant religine fanatike Vida su vyru eina per Kupiski Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 36 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 35 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 34 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 33 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 32