apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 36 // Vienaturtis // 2021.11.24 // komp. piešiniai
181 kb

peržiūrėjo: 188
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Baigiu pasakoti apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Nycietis turtuolis Batuotas Katinas po to, kai vakar buvo su Tuku taip šlykščiai ir neteisingai apkaltinti Pribeldų šeimos nebūtu dalyku, dabar pats jau tiktai gailisi dėl to, kam iš viso paklausė ir buvo nuvykęs irgi į tą Kupiškį. Šiandien Batuotas pakvietė Tuką rimtam pokalbiui ir davė jam tik vieną patarimą – kad jis daugiau niekada gyvenime nebesiartintų artyn prie tos davatkos Vidos Pribeldaitės. Tukas būtinai turi daugiau nebeskambinti Vidai, su ja nebesikalbėti ir laikytis kuo toliau nuo jos namų. Ir svarbiausia – Tukas privalo pamiršti tą Vidą visam laikui. Na, o pats Tukas irgi taip pat visiškai pritaria savo globėjo nuomonei, kad būtina jam visiškai išbraukti tą miestietę davatką Vidą iš savo paties gyvenimo. Pabaiga. 2011 m. lapkričio 28 d.


czmokis
// 2021.11.24 21:53
norejau cia kazka parasyti, bet taip pasishlykstejau i sita nupiesta hujnia beziuredamas, kad emeu ir apsivemeu net
Vienaturtis
// 2021.11.25 09:24
Nuo "Tutteli"? :D :D :D
Vienaturtis
// 2021.11.26 17:07
Štai ką svarbaus apie vakcinas aš ką tik atkapsčiau internete. Manau, kad yra būtina pasiskaityti visiems - Koronės skiepų šalininkams ir priešininkams, ir ypač net ir kvėšos parsidavėlio Čaplinsko fanatiškiems sekėjams:
"SLOVĖNIJA.
Va kar Slovėnijoje kilo didelis skandalas, o šiandien visa Slovėnija kalba apie skiepijimą. Atsistatydino Liublianos universitetinio medicinos centro, klinikinio centro, kuris rūpinasi buteliukų priėmimu ir viską tvarko, vyriausioji slaugytoja, išėjo prieš kameras ir parodė buteliukus su skysčiais.
Ji paaiškino žmonėms kodus ant buteliukų, kur kiekviename jų yra 1, 2 arba 3 skaitmenys, o paskui paaiškino tų skaičių reikšmę. 1 skaičius yra placebas, fiziologinis tirpalas. Skaičius 2 yra klasikinis RNR buteliukas. Skaičius 3 yra RNR versija, kurioje yra onko genas, susijęs su adenovirusu, prisidedančiu prie vėžio išsivystymo. Buteliuko, pažymėtu 3, turinį gavę žmonės, pasak pranešėjos, per 2 metus susirgs minkštųjų audinių vėžiu.
Ji taip pat teigė, kad asmeniškai matė, kaip buvo visiems politikams ir magnatams suleidžiama Nr 1, kas reiškia, kad jie gavo fiziologinio tirpalo - placebo.
@Patriotai"

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Merginos Agnes portretas 5 Merginos Agnes portretas 4 Sningant religine fanatike Vida su vyru eina per Kupiski Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 36 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 35 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 34 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 33