apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 0 (0)
Merginos Agnes portretas 9 // Vienaturtis // 2021.12.27 // komp. piešiniai
203 kb

peržiūrėjo: 209
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Jūsų visų dėmesiui – naujas mano sukurtas, devintas piešinys su simpatiškąja mergina iš internetinių pažinčių – Agne. Kuo ilgiau bežiūriu į šios merginos, Agnės, nuotraukas, tuo ji ir vis labiau man atrodo vis daugiau patrauklesnė, gražesnė. O ji tai tikrai būtent tokia ir yra.

https://www.yo utube.com/watch?v=HZp2bk4YHFY< /a>


czmokis
// 2021.12.27 22:22
man tai atrodo , kad kuo ilgiau bežiūri į šios merginos, Agnės, nuotraukas - tuo riebesniu kumshotu prihujarini :D. nu bet ce gal po kaledu. baltos misraines ir shliziku stiprei pavalges buvai :D
Rorkas
// 2021.12.28 14:12
Na cia tik sutapimas (nes nesinori pritarti czmoukiui), bet Agne kiek svorio priaugo tikriausiai po svenciu. Pagurkliukas susiformaves toks jau gan ryskus.
Vienaturtis
// 2021.12.28 17:14
Taigi, ir reikia, kad kartais liekna mergina bent minimaliai priaugtų kažkiek svorio - iškart ji tada vyrų akims daug patrauklesnė atrodo.
princas_nepatenkintas
// 2021.12.29 10:36
man tai norisi ta naga nuo kairers rankos nykščio užkabinti pirštu ir tik pokšt ir nulupti. Pas diabetikus tokie nagai būna, kai laikosi tik ant skuros išpampusių pirštų. Neseksova! kitaip tariant.

obetaciau, idek nuoroda, kaip ji gyvai atrodo, tavo ta Agne...
Vienaturtis
// 2021.12.29 20:28
Apie nuorodą geriau nė nesvajokit, nes daugiau nebėra jos tos anketos. Galimai jau gal susirado ji sau kokį berną...
O aš turiu jums visai kitokį klausimą: ar jūs patys ką nors truputį dar vis iki dabar atsimenate iš to seno meto, kada mūsų šalyje vietoj dabartinių "Maximų" pūpsojo daugybė kito pavadinimo parduotuvių, kaip "Taupa" "T - Market", "Saulutė", "Minima" ir "Media"? O gal dar net kuris atsimenate ir tą patį, kadaise vykusį "T - Market" žaidimą pirkėjams "Dovana visam gyvenimui", kur buvo tada galima laimėti nemokamą apsipirkimą toje parduotuvėje visą likusį gyvenimą?
czmokis
// 2021.12.30 09:29
as tai tik acimenu kai liandsbergis kolukius sugriove ir shiferi nupyzdino

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Galvosukis Nycieciai ruosiasi savo kaimo kavineje sutikti Naujuju metu nakti Batuotas Katinas su Geliku vaziuoja per Kupiski, po savo anuko krikstynu Merginos Agnes portretas 9 ZGZ Kuciu vakaras Katinu Papyvesio kaimo turizmo sodyboje Tinkis Vinkis su draugais Kupiskyje eina apsipirkti i parduotuve T - MARKET