apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12349 dabar naršo 1 (1)
Nycieciai ruosiasi savo kaimo kavineje sutikti Naujuju metu nakti // Vienaturtis // 2021.12.31 // komp. piešiniai
200 kb

peržiūrėjo: 162
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Didžiumai Nycių kaimo gyventojų Naujųjų metų laukimas ir sutikimas yra tikrai viena iš pačių džiugiausių ir smagiausių metuose švenčių. Ne išimtis ir šiemet – vėl nyciečiai paskutinįjį Senųjų metų vakarą buvo nusiteikę smagiai laukti Naujųjų, bet nebe kiekvienas savo namuose, atskirai, o ir vėl šiokiame tokiame draugų būryje. Žinoma, ir vėl pati geriausia vieta tai daryti buvo Nyciuose esanti vietinė kaimo kavinė – biliardinė „Kaimo perlas“. Jos šeimininkė, Amita Čainikienė su savo vyru Levanu dėl to dieną iki pat vakaro ir vėl turėjo darbo tinkamai paruošti savo kavinės patalpas dėl artėjančio šventinio vakaro, kuomet jau turėtų čia pradėt rinktis jų kaimynai. Vieni pirmųjų Čainikų porai atskubėjo pagelbėti pasiruošimui kaimynė karvė Spardilka iš „Karvių Asociacijos“ ir dar Džefersonas Puipinas. Jau po truputį tamsėjant vakarui, karvė Spardilka padėjo Amitai aptvarkyti kavinės vidaus patalpas, iššluoti pakampes ir paruošti gražų stalą būsimoms vaišėms su kaimynais, o Džefersonas padėjo Amitos vyrui Levanui iš vidaus išnešti į lauką nusipirktas dėl būsimų fejerverkų petardas ir jas netoliese išdėlioti kieme, ant sniego bei tinkamai paruošti darbui viduje esančią muzikinę aparatūrą dėl būsimų linksmybių. O vakare čia ir tikrai buvo labai labai visiems linksma pabūti.... 2021 m. gruodžio 31 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Verslininke Muse net ir Naujuju diena rupinasi savo verslo reikalais Batuoto Katino seima Nyciuose pasitinka atejusius Naujuosius metus Galvosukis Nycieciai ruosiasi savo kaimo kavineje sutikti Naujuju metu nakti Batuotas Katinas su Geliku vaziuoja per Kupiski, po savo anuko krikstynu Merginos Agnes portretas 9 ZGZ