apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12317 dabar naršo 0 (0)
Batuoto Katino seima Nyciuose pasitinka atejusius Naujuosius metus // Vienaturtis // 2022.01.01 // komp. piešiniai
281 kb

peržiūrėjo: 198
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, turtuoliai Batuotas Katinas ir visa jo didelė šeimyna drauge su visais kitais savo aplinkiniais kaimynais pagaliau irgi sulaukė dar vienų Naujųjų metų. Atskubėjo 2022 –ieji metai. Šiemet Katinų šeimos nariai nusprendė atėjusios šventės proga niekur nebekalti kojos iš savo namų, likti visą vakarą tiktai čia ir todėl čia, vien savo šeimos rate, ir sutikti drauge artėjančius Naujuosius metus. Juolab, kad ir Batuoto žmona Ksena vis dar tebeserga peršalimo liga, be to ir dar Batuotui sūnui Naitmenui Katinui daug labiau padidėjo namie rūpesčių ir darbo krūvis, susilaukus jam antrojo vaiko, tas jaunasis tėvelis vos spėja suktis. Taigi, savo namų antrajame aukšte iš pradžių ši šeima jaukiai pūpsojo priešais televizoriaus ekraną, kuris jiems rodė grupės „Scooter“ seną ir gerą gyvo garso koncertą „The stadium techno inferno“. Ir dar kramsnojo čia pat, ant stalo pasidėtus kuklius užkandžius. Na, o kai laikrodis pagaliau parodė lygiai vidurnaktį, visi (išskyrus sergančią Kseną ir mažuosius anūkus) išskubėjo į lauką, kur uždegė kieme iš anksto specialiai padėtas fejerverkų petardas ir ėmė visi drauge stebėti įspūdingai gražų fejerverkų ugnies šokį tamsiame nakties danguje. Netgi ir prosenelis Leonardas čia su visais irgi taip pat stovėjo, visi savo rankose laikė šampano pripildytas taures, klausėsi ir matė, kaip visur aplink Nycių kaime irgi pokši petardas. Paskui visi Katinai nulėkė sveikinti Gerųjų Burtininkų šeimos, o telefonu patį pirmą pasveikinimą jie gavo iš Panevėžyje gyvenančios archeologės Lunos Dragonienės ir jos šeimos... 2022 m. sausio 1 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=tPrMLFRexP4< /a>


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
su naujaku Merginos Agnes portretas 10 Verslininke Muse net ir Naujuju diena rupinasi savo verslo reikalais Batuoto Katino seima Nyciuose pasitinka atejusius Naujuosius metus Galvosukis Nycieciai ruosiasi savo kaimo kavineje sutikti Naujuju metu nakti Batuotas Katinas su Geliku vaziuoja per Kupiski, po savo anuko krikstynu