apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse net ir Naujuju diena rupinasi savo verslo reikalais // Vienaturtis // 2022.01.01 // komp. piešiniai
189 kb

peržiūrėjo: 155
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo turtuolė ir verslininkė Musė Šunėnienė ramiai ir net ganėtinai pasyviai sutiko atėjusius Naujuosius 2022 – us metus ir dabar, po šventinės nakties, po truputį bando pratintis prie pasikeitusios datos ir vis daugiau mąsto apie tai, kaip reikės toliau dar gyventi šiais atėjusiais Naujais metais. Pačius Naujuosius vakarykštę naktį Šunėnai pasitiko tiesiog tik namie būdami, savo šeimos rate, viename gražiame būryje ir spoksodami į televizoriaus ekraną. Švęsti Naujuosius su savo tėvais Muse ir Pupsiu Šunėnais buvo anksčiau telefonu žadėjęs jų Vilniuje gyvenantis studentas sūnus Raigardas, bet vakar, deja, taip ir negrįžo namo, o tik vėliau, po vidurnakčio tas jaunasis tėvelis patiems gimdytojams telefonu paskambino ir iš savo bei mylimosios Vilijos pusės perdavė karštus sveikinimus. Šventė pasibaigė tiktai konfeti troboje ir fejerverkų petardų iššovimu į dangų lauke. Na, o šį pirmąjį metų rytą Musė, vos tik atkėlusi iš lovos, tuoj ir susirangė sofoje ant pagalvės ir įniko įdėmiai žiūrėti į gautas naujienas savo nešiojamajame kompiuteryje. Dar ir šiandien kambaryje mėtosi visur daug spalvotų popierėlių likusių. Mat net ir tokią kaip ši šventinę dieną pati verslininkė Musė vis tiek ir toliau niekaip negali atsiriboti nuo savo verslo reikalų, juk Musės nuosavai įmonei „Nyciupys“ ką tik sukako 21 veiklos metai. „Nyciupio“ verslo reikalai Musei ir toliau be galo labai rūpi, juk įmonės valdymas yra Musei jos sunkus kasdienis darbas, jos pasirinktas kelias ir pagrindinio svarbumo dalykas... 2022 m. sausio 1 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Sviesos nesejas su naujaku Merginos Agnes portretas 10 Verslininke Muse net ir Naujuju diena rupinasi savo verslo reikalais Batuoto Katino seima Nyciuose pasitinka atejusius Naujuosius metus Galvosukis Nycieciai ruosiasi savo kaimo kavineje sutikti Naujuju metu nakti