apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13564 dabar naršo 0 (0)
Davatkai Vidai miesto gatveje viesai pasipirso jos mylimasis Rimvis // Vienaturtis // 2023.03.22 // komp. piešiniai
189 kb

peržiūrėjo: 221
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė? Kaip jau ir žinote, ši miestietė davatka Vida su savo mylimuoju vaikinu Rimviu Kišiniovu artimai dviese draugauja jau gan netrumpą laiko tarpą – nuo pat praeitų metų vasaros. Jiedu vienas kitą myli, vienas kitam tikrai labai patinka. O kadangi anas miestietis, vienišas tėvelis Rimvis dar rimčiau žiūri į savo paties draugystę su giliai tikinčiąja Vida ir tikrai nori įprasminti savo pačių tarpusavio santykius, šiandien pagaliau įvyko būtent tai, ko jau gan senokai iš Rimvio pusės buvo galima laukti. Šiandien, kai abudu Rimvis ir jo panelė Vida dviese ėjo per Kupiškį, pagrindine jo gatve, Rimvis netikėtai viešoje vietoje priklaupė priešais Vidą ant vieno kelio, išsitraukęs iš savo kišenės atvėrė mažytę gražią dėžutę su ten esančiu dailučiu žiedu ir demonstratyviai viešai pasipiršo Vidai – paprašė, kad ji už jo sutiktų tekėti. Kad sutiktų Vida tapti Rimvio būsima žmona. Kas daugiau dabar beliko daryti pačiai Vidai – ji iš pradžių stovėjo kiek sutrikusi ir nežinojo, net ką ir sakyti, o vėliau visgi palinksėjo su galva ir ryžtingai ištarė Rimviui – „taip“. Taigi, Vida sutinka su Rimviu eiti kurti savo būsimą šeimą ir netrukus jie eis tiesiai į Metrikacijos skyrių mieste, paduoti pareiškimų dėl noro susituokti. 2023 m. kovo 22 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kaciukas Batuotas Katinas su savo visureigiu Geliku veza per Panevezi jaunaji burtininka Larneta Archeologe Luna prekybos centre Iki netiketai susitiko Batuota Katina Davatkai Vidai miesto gatveje viesai pasipirso jos mylimasis Rimvis Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie is mokyklos namo atsinesta riedlente Archeologe Luna Dragoniene eina link gatveje stovincio savo automobilio Maserati Baltas pastatas zalioje pieveleje