apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12403 dabar naršo 0 (0)
Archeologe Luna prekybos centre Iki netiketai susitiko Batuota Katina // Vienaturtis // 2023.03.23 // komp. piešiniai
189 kb

peržiūrėjo: 168
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Panevėžio mieste gyvenanti moteris, archeologė Luna Dragonienė nuo savojo automobilio skubiu žingsniu vėl parlėkė tiesiai atgal į prie Panevėžio autobusų stoties esantį prekybos centrą „Iki“ apsipirkti, o kadangi dar ir niūrios mintys viduje slėgė, nelabai įstengė kažką daugiau galvoti, nei vien tik apie savo pačios turimus svarbius reikalus. Ir būtent šiame prekybos centre įvyko Lunai netikėtas susitikimas. Pro specialius prekybos salės ribose esančius vartelius Luna jau ketino žengti žingsnį, kai netikėtai jai prieš pat akis visai arti šmėstelėjo vienas pažįstamas veidas – ogi ten savitarnos kasoje už savo pirkinį susimokėjo turtuolis Batuotas Katinas iš Nycių kaimo, Kupiškio rajone. Va, čia tai tikrai abiems jiems buvo didelė staigmena vėl abiems artimai susitikti. Faktas, kad tikrai jau daug laiko praėję nuo tada, kai jie visi su nyciečiais buvo Kupiškyje artimai susitikę. Nenorėjo Luna varginti Batuotą savomis bėdomis, tad ir nieko nenorėjo nyciečiui pasakoti apie tai, kad ji yra šiuo metu kažkieno sekama, nes girdėjusi, kad taipogi net ir šitas Batuotas irgi yra turintis rimtų rūpesčių, nes kažkokie asmenys buvo bandę iš jo pagrobti turtuolio turimą visureigį. Tad dėl to neilgai ir tetruko šitas Lunos ir Batuoto pasikalbėjimas netikėtai susitikus parduotuvėje... 2023 m. kovo 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Pypke Kaciukas Batuotas Katinas su savo visureigiu Geliku veza per Panevezi jaunaji burtininka Larneta Archeologe Luna prekybos centre Iki netiketai susitiko Batuota Katina Davatkai Vidai miesto gatveje viesai pasipirso jos mylimasis Rimvis Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie is mokyklos namo atsinesta riedlente Archeologe Luna Dragoniene eina link gatveje stovincio savo automobilio Maserati