apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13339 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse gatveje, prie savo imones biuro kalbasi su sekretore // Vienaturtis // 2023.09.18 // komp. piešiniai
168 kb

peržiūrėjo: 229
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventoja, verslininkė Musė Šunėnienė nuoširdžiai tuo džiaugiasi – jau greitai sukaks lygiai metai laiko, kaip jos nuosavos individualios įmonės „Nyciupys“ biure, Kupiškyje dirba naujoji įmonės sekretorė, Sigita Kvietkelytė. Toji sekretorė Sigita yra rami, kukli moteris, bet savo pareigas įmonėje visada atliekanti sąžiningai ir dar net su kaupu. Atėjus rudeniui, toji miestietė darbuotoja vėl eina į darbą „Nyciupio“ biure, vilkėdama savo jau seniai pamėgtą pilkos spalvos kostiumėlį, susidedantį iš dviejų dalių. Čia matote, kaip toji sekretorė Sigita gatvėje, prie pat įmonės biuro pastato jau ir pasitinka pačią verslininkę Musę bei su ja kalbasi. Tarp kitko, be darbų įmonėje, tai Musei dar labai norėtųsi ir to, kad šioji pareiginga darbuotoja dar ir pagaliau sukurtų savo šeimą, tad kartais vis paklausia Sigitos, ar ji jau su kuo nors draugauja, bet ta vis purto galvą. Tačiau ir pati Musė kartą kitoje parduotuvėje buvo savaitgalį iš tolo pastebėjusi Sigitą stovint apsimovusią trumpais šortais prie kasos, prie jos glaustėsi kažkoks vyriškis, kuris su ranka retsykiais vis plekštelėdavo jai per šortukus, o tada Sigita džiugiai jam nusišypsodavo – kaip tai reikėtų suprasti? 2023 m. rugsėjo 15 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie konflikta mokyklos kieme su vienu penktokeliu Dzinas Butelis atvaziavo pas Batuota Katina i Nycius, parodyti nauja automobili zaltys Verslininke Muse gatveje, prie savo imones biuro kalbasi su sekretore itin paini istorija tochka atleisk Metal Guru