apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12099 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 24 // Vienaturtis // 2021.10.21 // komp. piešiniai
156 kb

peržiūrėjo: 196
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Tukas daugiau nebeištvėręs jau nebelaukė ir tuoj pat skubiai su autobusu nuvyko tiesiai į Kupiškį, kur nuėjo tiesiai į Pribeldų šeimos namus, pasikalbėti su pačia drauge Vida rimtai apie tai, dėl ko ji telefonu jam nebeatsiliepia. Davatka Vida tuo metu buvo namie ir iškart tiesiai šviesiai pasakė Tukui, kad ji tyčia nebesikalba su juo tik todėl, kad šis ją įžeidė savo kalbomis ir parodė bukumą. Paprastai Vida su visais vyrais, jei tik jie kada jai pasiūlo pasimylėti, tuoj pat nutraukia savo draugystę. Mat ji labai nekenčia sekso. Vida tą seksą nuo pat vaikystės laiko šlykščiu ir labai nuodėmingu dalyku, vienodai blogu ir prieš vestuves, ir po vestuvių. Ir ji yra pasiryžusi visą savo likusį gyvenimą visiškai neturėti lytinių santykių. Pati Vida nenori palaido gyvenimo ir trokšta nugyventi tik labai pamaldų ir dvasingą savo gyvenimą. Pasak Vidos, „Biblijoje“ yra parašyta, kad seksas yra reikalingas tik tada, kai norima susilaukti vaiko ir pratęsti giminę, bet kadangi Vida niekada nenorės turėti su Tuku bendrų vaikų, tai niekada ir nesutiks su juo mylėtis. Ši mergina norėtų po savo vestuvių iškart pradėt laikytis „santuokinio celibato“ – amžinojo susilaikymo ir jos vyras taip pat turės to laikytis. Tad jei Tukas nori toliau likti su Vida kartu, jis būtinai privalo išsižadėti savo draugų Burtininkų ir visam laikui atsisakyti lytinių santykių, arba Vida jį tuoj pat palieka. Tad jei nycietis su viskuo sutinka, prieš pat vestuves jie abu nueis tiesiai pas kunigą ir ten parašys pasižadėjimą, kad sutinka visiškai atsisakyti sekso. Bet užtat paskui pati Vida bus Tukui labai gera žmona, jam atsilygins šiluma ir atsidavimu, bus ir Kenui kaip tikra mama. Tai išklausęs, Tukas ilgai tylėjo, bet paskui pasakė, kad nesutinka atsisakyti draugų ir sekso, apsisuko ir išėjo lauk. 2011 m. spalio 21 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2021.10.21 20:30
kaip kodėl? todėl, kad ji savo penį pažadėjus aukščiausiajam, o ne pisliam mirtingajam.
Vienaturtis
// 2021.10.21 20:34
O tai gal tu suklydai - ne penį, o varputę?? Yra gi pas moteris ir toks organas.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.10.21 21:03
na, bet vida juk bus ypatingesnis atvejis
czmokis
// 2021.10.21 21:51
yra vienas variantas.nusiperka Tukas Bybukas, ar kaip ten jis vadinasi, vaisitnej migdamuju. tada prisabacina sitai davatkai in arbata. davatka po pinkiolikos minuciu jau guli ishsisketus ir knarkia. Tukas Bybukas nuo susilaikymo pavaziavusiu stogu , lipa ant virsaus ir smaczniai atidrozia sita davatka taip kad net tapetai nuo sienu aciklijuoja
czmokis
// 2021.10.21 22:01
ir taip kiekviena vakara. nu aisku biski kainuos ant migdamuju
Vienaturtis
// 2021.10.22 08:45
Cha! Cha! Cha! Cha! Cha!
Įdomu, o ką reikšmingo apie tokią "iškreiptą visai" ir kitonišką šios davatkos logiką pasakytų dabar Princas? Jis visada gi turi ką gero pasakyti.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Penkiu sekundziu kvizas Verslininke Muse dziaugiasi netrukus galesianti tapti mociute gumos tampytojai Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 24 Advokatas Irmantas ziuri pro langa i Batuoto Katino visureigi gatveje pucia czmokis kviecia vienaturti i mianine dvikova, ir rekia jam : -EI TUN PAREIK CE!!!