apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12103 dabar naršo 0 (0)
Kaip jaunasis imbicilas Cmo is agurko gamino lempa // Vienaturtis // 2021.10.23 // komp. piešiniai
191 kb

peržiūrėjo: 150
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Vėliučionių griežto režimo paauglių kolonijoje vis dar kalintis jaunasis imbicilas Čmo tikrai kad aiškiai neturi ką gero nusitverti veikti, nes nuolatos jis vis prasimano visokių niekingų nesąmonių – nuo savo išvietės dvoku dvelkiančių komentarų rašymo po dailininkų darbais internetinėje „meno mekoje“ iki jo paties sveikatai ir net gyvybei pavojingų praktinių eksperimentų su elektros srove. Taigi, vieną rudens dieną šitas Vėliučionių kalinys Čmo ėmė ir susigalvojo iš rauginto agurko pasigaminti sau lempą ir vėliau galimai net tapti antruoju Tomu Edisonu. Durnelis! Nors jo paties įvykdytas trenktas bandymas su agurku elektra beveik kaip ir pavyko, bet, laimei, tos kolonijos prižiūrėtojai buvo pakankamai budrūs, protingi ir pačiu laiku pastebėjo ir „užkardino“ nusikalstamai pavojingai pasielgusį Čmo, atėmė iš jo visus agurkus, laikinai iš jo kameros atėmė jo kompiuterį ir internetą, o pats prasikaltėlis Čmo buvo tuoj pat uždarytas į vietinį psichiatrinį dispancerį, kad „pailsėtų“ ten nuo savojo noro šitaip eksperimentuoti su pavojingais dalykais. Jam nuo šiol yra uždrausta visam laikui artintis prie raugintų agurkų ir plikų elektros laidų. ĮSPĖJIMAS: niekada nebandykite savo namuose taip daryti su raugintais agurkais ir elektra, nes tai labai pavojinga, turėkite bent nors jūs proto, nesielkite kaip šitas imbicilas paauglys Čmo!!!


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kapineliu sargas ruduo Kaip jaunasis imbicilas Cmo is agurko gamino lempa Immemorial Autumn Ritual Penkiu sekundziu kvizas