apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12103 dabar naršo 0 (0)
// Vienaturtis // 2015.08.16 // tikra media
289 kb

peržiūrėjo: 1361
balsavo: 2
balai: 10, 5
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai ilsisi Palangoje, prie jūros. Net šeši šio kaimo gyventojai šiemet sugalvojo kartu nyvykti į Palangą, prie Baltijos jūros ir ten kokią savaitę laiko pabūti, pailsėti, pasideginti, pasimaudyti. Tai - burtininkai Tukurutis ir Irena Kosmonautai su abiem savo vaikais ir Musė bei Pupsis Šunėnai. 2015 m. rugpjūtis


princas_nepatenkintas
// 2015.08.16 15:14
Super. Visa serija, ta prasme, visas stilius yra kažkas Tokio. Keisti, ir anaiptol ne lengvai išpreparuojami prasmės sluoksniai. Sukelia labai keistus, nevienareikšmius jausmus. Tarsi kraupumas būtų persipynęs su liūdesiu, arba tai būtų kažkokia iki-pubertatinė kraujomaiša, sunku pasakyt. Atmintis šokinėja nuo vieno prisiminimo prie kito. Iškyla tai scena iš vaikystės, 9-10 metų, tai nuneša į svetimą vaikystę, į vaikystę tų, kurie gimė ~91 m. ir kurie gyveno kažkokį tarpinį, ribinį gyvenimą, tartum būtų užmiršti ar atiduoti plastmasės ir pigios chemijos savivalei. Paskui asociacijos nuveda prie jų tėvų, prie nerimu ir beskonybe persunkto jų gyvenimo, prie juos užplūdusių dermantininių kedų, vienodų turkiškų megztinių ir džinsų, prie jų masinių psichotinių būklių, kurias tas susižavėjimas šlamštu, tiesą sakant, ir įkūnijo, ir nuo kurių gelbėdamiesi, o tiksliau sakant, kurių išsigandę, vaikai nerasdavo jokios kitos išeities, kaip tik visu tuo susižavėti ir tame atrasti nuosavą infantilią estetiką ir apskritai vertybių sistemos atskaitos tašą.

Prisimenu, tuos keistus jausmus, kai pirmą kartą pamačiau Bjork klipą Army of me. Žiūrėdavau jį kaip nesusapnuotą košmarą, jis netilpo mano galvoje. To negalima apibūdinti "nepatiko", "neįdomu" sąvokomis. Man regis, kad kūdikis, kai gimsta ir pirmą kartą susiduria su pasauliu, jo būklės taip pat negalima apibūdinti "patinka/nepatinka, įdomu/neįdomu, baisu/nebaisu" kategorijomis. Tai tokia būsena, kai susiduri su tau nebendramačiu, svetimu pasauliu, ir jauti jam natūralų, nesusikurtą atgrasumą. Arba, kad nebūtų čia tos kūdikių patetikos, imkime seksualines perversijas. Žmonės, kurie savyje atranda, sakykime, kažkokias ekstravagantiškas aistras, jie jas pirmiausiai įsisąmonina per atmetimą. Pirmiausiai juos aplanko pasišlykštėjimas juose glūdinčia svetimybe, o paskui, ir palaipsniui, jie prie to pripranta ir suvokia, kad tokia ir yra jų esmė. Tai va ir čia esama to keisto susidūrimo, tartum tai būtų visiškai kita mentalinė rasė, su kuria vyrautų totalus nesusikalbėjimas, ir paskui tų tą pasaulį priimi kaip neišvengiamą ir naują savo dalį, kaip kažkokį naują organą, kurs užauga ir su kuriuo turi susitaikyti ir kuris negrįžtamai pakeičia tavo pasaulio suvokimą.
princas_nepatenkintas
// 2015.08.16 15:15
Beje, šie darbai man priminė kitą menininkę. Autoriui gal būs įdomu:

https://www.fa cebook.com/zoya.cherkassky?fre f=nf
Vienaturtis
// 2015.08.16 19:54
Na, jei jau japonas Akira Torajama sugalvojo ir sukūrė išskirtinį ir sunkokai suprantamą savo "DRAGON BALL" pasaulį, tai kuo aš už jį esu blogesnis? Aš irgi sukūriau savitą savo Nycių kaimo pasaulį...
yamaika
// 2015.08.25 01:08
Primena nuspalvinimo knygeles pradinukams.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 princas_nepatenkintas // 2015.08.16 14:35
5 Anderzak // 2015.08.17 22:53

 
Batuotas Katinas ir jo kovotojai ilsisi Tukurutis padeda Batuotui kautis su velniais