apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11631 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse Suneniene svencia savo pacios 50 -aji jubilieju // Vienaturtis // 2021.04.07 // komp. piešiniai
236 kb

peržiūrėjo: 129
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojos, verslininkės Musės Šunėnienės asmeniniame gyvenime šiandien yra nepaprastai ypatingai įdomi ir svarbi diena – pagaliau jai sukako lygiai 50 metų. Ilgai lauktą jubiliejinį gimtadienį Musė sutiko stebėtinai paprastai ir be didelės pompastikos – namuose, vien tik savo šeimos narių, artimųjų apsuptyje. Kadangi dabar dar vis karantinas ir dėl to nėra reikalo plačiai ir trankiai švęsti atėjusį gražų jubiliejų, verslininkė Musė atėjusį savo auksinį jubiliejų ir sutiko būtent namuose, Nyciuose, bet vis tiek sulaukusi išskirtinio dėmesio. Dar rytą ši moteris iš savo vyro Pupsio pirmiausia gavo dovanų didžiulę puokštę įvairių gėlių žiedų, paskui, po kurio laiko, atėję į svečius, Šunėnų kaimynai, Batuotas ir Ksena Katinai, irgi tuojau ją pasveikino su jubiliejumi ir įteikė supakuotą didelę dovaną dėžėje. O tada jau atėjo eilė telefono skambučiams ir tokiu būdu sveikinimo žodžių perdavimui – ir kaimynai Gargai, Lukšiai, Garginai, troliai, Gerieji Burtininkai sveikinimus sakė, ir sutuoktiniai Lakišiai iš Papyvesio slėnio, ir pavieniai Kėžių bei Alpėnų kaimo gyventojai ir netgi archeologė Luna iš Anglijos nepamiršo Musės, be abejo dar ir Šunėnų įmonės „Nyciupys“ biuro visi darbuotojai. Taigi, šiandien pati Musė tikrai kad pasijuto džiugiai, kiek ji pati visiems yra svarbi ir reikalinga. Didžia laime net švytėjo visas jos veidas. O kas dar visų geriausia, kad nors jo tuo metu ir nebuvo namie, bet sūnus Raigardas per telefoną su gimtadieniu irgi suskubo pasveikinti savo mylimą mamą Musę. 2021 m. balandžio 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 26 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 25 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 24 Verslininke Muse Suneniene svencia savo pacios 50 -aji jubilieju MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 23 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 22 Nycieciai Katinai juokiasi is interviu su Boratu, zurnale vyrams FHM