apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11734 dabar naršo 0 (0)
Nudziuvusio uosio saknys // Vienaturtis // 2021.05.30 // foto
227 kb

peržiūrėjo: 97
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Šis senas uosis kadaise daugelį metų augo Papyvesio slėnio šiaurinėje pusėje, ant aukštikalnės šlaito. Kol galiausiai ėmė ir visiškai nudžiuvo. Dabar šis senas medis jau eilę metų yra visai negyvas, bet vis dar tebestovintis ir vis dar ištiesęs į dangų savo belapes ir bežieves plikas šakas. Priėjus artyn matyti, kad nežinia koks laukinis žvėrelis po šio medžio šaknimis turbūt bandė kastis sau urvą, nes šaknys vietomis išplėšytos ir atvirai atidengtos, bet nelabai kas iš to gavosi.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 38 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 37 Tukuruciui pradejo patikti mergaites, kai jis dar tebuvo vaikas Nudziuvusio uosio saknys Prisiminimai apie ciucike Muse, kuri mane ikvepe pradet kuryba MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 36 Kai grupes DEPECHE MODE nariai dar tik artejo prie 50 -ies metu