apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11734 dabar naršo 0 (0)
Archeologei Lunai Dragonienei sukanka 50 metu // Vienaturtis // 2021.06.07 // komp. piešiniai
175 kb

peržiūrėjo: 95
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Šį pirmadienio rytą net keli Nycių kaimo gyventojai – Batuotas Katinas, Musė ir Pupsis Šunėnai, Tukurutis Kosmonautas ir Jonas Gargas su savo automobiliais keliu vyko tiesiai į Panevėžio miestą, skubėdami ir norėdami pasveikinti savo seną, ilgametę pažįstamą – archeologę Luną Dragonienę. Nes šiandien ir yra išskirtinai gražus Lunos gimtadienis – jai sukanka jau lygiai 50 metų. Šio atėjusio savo apvalaus jubiliejaus proga, ir pati Luna Panevėžyje taip pat jau buvo pasiruošusi šventei, ji buvo šventiškai ir seksualiai apsirengusi ir savo namuose, su vyru bei dukra laukė atvyksiančių svečių. Nors paprastai ji yra nemėgstanti garsiai švęsti savo gimtadienius, tačiau šiandien padarė išimtį. Be nyciečių, į tuos Dragonų šeimos namus, pasveikinti Luną, atvyko dar ir keli jos giminaičiai, pora Savivaldybės administracijos atstovų ir jos archeologų būrelio „Kapstinėtojai“ visi nariai. Atėjusio 50 –ojo gimtadienio proga panevėžietė archeologė gavo nemažai visokių dovanų, iš nyciečių pusės – taip pat. Visų atvykusių ją pasveikinti svečių akivaizdoje, Luna visiems padėkojo už gautus sveikinimus, prisipažino, kad tikrai neveltui, prasmingai praleido savo „pusę amžiaus“, yra pasiruošusi dar daug visko nuveikti ateityje, o dabar ji jaučiasi esanti laimingiausia moterimi visoje Lietuvoje... 2021 m. birželio 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 3 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 2 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune Archeologei Lunai Dragonienei sukanka 50 metu MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 40 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 39 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 38