apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11984 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 14 // Vienaturtis // 2021.09.20 // komp. piešiniai
202 kb

peržiūrėjo: 143
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Tik praėjus kažkur dar dviem dienom po Kupiškio miesto bažnyčioje įvykusių nyciečio Tuko ir jo draugės, miestietės Vidos Pribeldaitės sužadėtuvių, tik dabar pats Tukas pagaliau ryžosi papasakoti savo globėjui Batuotui Katinui apie tai, kad jis ką tik, vos užvakar mieste susižadėjo su savo mylima drauge, davatka, ką vis dar buvo slėpęs. Bet Batuotas nelabai liko tuo patenkintas. Jis tik priminė Tukui, kad tas, prieš priimdamas tokį atsakingą sprendimą susižadėti su mergina, turėjo dar kartą gerai pagalvoti, ar tikrai jis gerai pažįsta tą Vidą, ar tikrai ją myli, o dabar jis tik labai paskubėjo. Ir dar tą žiedą dovanoti... Na, argi tai yra tikrai protinga? Batuotui asmeniškai atrodo, kad – ne. Jis tuoj pateikė Tukui keletą itin svarbių, esminių klausimų: o kas bus tada, jei Tukas labai nusivils Vida, arba ji pati staiga jį paliks? Bet pats Tukas nenori net girdėti tokių kalbų, jis ir toliau tvirtina, kad tikrai myli savo Vidą ir visiškai ja pasitiki... 2011 m. rugsėjo 25 d.


Anderzak
// 2021.09.20 19:59
galutinai uzintrigavai, nekantrauju lauksamas pratesimo
Vienaturtis
// 2021.09.20 20:11
Na, visai įmanomas variantas, kad dar labai būsi nustebintas ne tik tu, bet ir Gabris...
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.20 21:38
jaučiu, vida nustebins visus
Vienaturtis
// 2021.09.21 12:21
O aš irgi jaučiu, kad gal čia gausis kažkas kaip tokio panašaus "the big mash up".

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tukurutis parduotuveje su burtais sunaikina meluojancias garso koloneles Religine fanatike Vida su vyru aptarineja burtininko Tukurucio pasirodyma Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 15 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 14 Jaunikis Jonas, kuris sako - TEIP!! Pusnuoges ir viliojancios jaunos merginos portretas Religine fanatike Vida pro autobuso langa pamate stotyje Tukuruti