apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11984 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 15 // Vienaturtis // 2021.09.21 // komp. piešiniai
207 kb

peržiūrėjo: 143
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Pastarasis nycietis Tukas vieną niūrią ir apniūkusią rudens dieną, norėdamas pasikalbėti su savo mylimąja drauge, davatka Vida Pribeldaite ir sužinoti, kodėl ji vis dar nenori apsilankyti Nyciuose, kur su savo globėjais gyvena pats Tukas, nuvyko su autobusu tiesiai į Kupiškio miestą. Mieste vyras nuvyko tiesiai į merginos namus, bet jos ten nerado. Užtat paskui gatvėje, kiek vėliau prie Tuko netikėtai priėjo nepažįstamas vyras ir tiesiogiai jam kalbėti ėmė būtent apie davatką Vidą. Vyriškis prisipažino Tukui matęs ne kartą juos abu su Vida mieste vaikštant kartu, ir iškart labai griežtai patarė Tukui, kad kuo greičiau pasitrauktų jis nuo tos merginos šalin, kol dar nevėlu, nes Tukas su Vida tikrai nebus laimingas. Pasak nepažįstamojo, Vida neva niekina visus vyriškosios padermės atstovus ir iš jų visaip tyčiojasi. Ta mergina iš tikro nemylėjo ir nemyli nė vieno vyro ir visus vyrus tik apgaudinėja. Tad tai Vidai ir būtų geriausia arba stoti į vienuolyną, ką ji jau ir ketino padaryti, arba susirasti sau ... moterį. Tukas liko sukrėstas tokių išgirstų žodžių. Na taip, Tukas anksčiau iš savo draugės Vidos lūpų jau lyg ir buvo girdėjęs kažką panašaus, kad savo mokykliniais laikais ji buvo bjauriai pažeminta ir išjuokta savo klasiokų, kažkas su ja tada buvo padaryta, bet tikrai niekada nebuvo girdėjęs Vidą sakant, kad ji nekenčia vyrų ir patinka jai juos niekinti. Tukas kitaip mano - tvirtai yra įsitikinęs, kad kadangi jo Vida yra gyliai tikinti moteris, tad ji ir negalėtų dėl to niekam ką blogo padaryti... 2011 m. rugsėjo 28 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.22 11:25
bet jau ir ikyrumas to nepažįstamojo. ar tik nesitaiko jis užimti vidos šiltos vietelės tukui ant kelienų?
Vienaturtis
// 2021.09.22 13:38
Hmm, kokia keista ši tavoji interpretacija.. Bet ar tu matai pas nepažįstamąjį ant dešinės rankos piršto mūvimą vestuvinį žiedą? Jis čia tau nieko nereiškia?
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.22 14:51
o gal jis paleistuvis? tokių pimbilo jokiu žiedu kelnėse neprirakinsi
Vienaturtis
// 2021.09.22 15:31
HM, o kas ten žino, kas ten žino, kaip realiai yra. Net ir pats nežinau, kodėl anas nepažįstamasis tada taip liejo savo panieką Vidos atžvilgiu. Gal visai gali būti, kad ir jis buvo anksčiau lindęs irgi prie tos pačios Vidos, ją kabinęs, bet vietoj norimos meilės gavo tuoj iš jos tik stiprų spyrį koja į užpakalį, tad dabar jis taip pagiežingai apie ją ir kalbėjo.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Archeologe Luna dziaugiasi ka tik isigytais firminiais DEPECHE MODE marskineliais Tukurutis parduotuveje su burtais sunaikina meluojancias garso koloneles Religine fanatike Vida su vyru aptarineja burtininko Tukurucio pasirodyma Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 15 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 14 Jaunikis Jonas, kuris sako - TEIP!! Pusnuoges ir viliojancios jaunos merginos portretas